Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7394
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Niedziela, 10 lutego 2008, 15:16
Aktualizacja: 15:17
Autor: RED
Fot. ...
W najnowszym, 70. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.
Pirat winny śmierci
Tragiczny wypadek, który wstrząsnął miastem. Pirat drogowy potrącił śmiertelnie 20-latka przechodzącego na pasach. Kierowca wiózł poszkodowanego przez kilkaset metrów na masce samochodu.

Leczyła ludzi po pijaku
Nietrzeźwa pani doktor badała pacjentów. Ilu pacjentów przyjęła? Co jej grozi i czy przepisała badanym właściwe leki?

Być albo nie być dla teatru
Znowu wrze w jeleniogórskim teatrze. Pomysł na zakończenie fali konfliktów ma prezydent Marek Obrębalski. Chce... podzielić teatr na dwa, jak przed laty. I wszyscy są za.

Czyste ręce w stolicy Karkonoszy
O czystych i podejrzanych interesach prowadzonych w naszym mieście rozmawiamy z Oliwerem Kubickim, pełnomocnikiem jeleniogórskiego oddziału stowarzyszenia Stop Korupcji.

Szturm na zdrój
Dantejskie sceny rozgrywały się w miniony poniedziałek rano przed pawilonem Lalka w Cieplicach. Powód: pierwszy dzień rejestracji chętnych na zabiegi ambulatoryjne. Ludzie w kolejce czekali od niedzieli, od godz. 23. O 8 rano tłum zainteresowanych zaczął szturmować zdrój. Interweniowała policja i straż miejska. Skąd takie nagłe zainteresowanie zabiegami?

Segregacja lokatorów
– Dach naszego budynku jest w opłakanym stanie, a remontu nie możemy się doprosić od kilku lat – mówi Teresa Sawicka z ulicy Młyńskiej w Sobieszowie. I będzie musiała jeszcze trochę poczekać, tak jak inni mieszkańcy bloków komunalnych z Cieplic, Sobieszowa czy Jagniątkowa. Powód? Miasto tak podzieliło dotację na remonty, że ZGL Południe dostanie o wiele mniej niż choćby w ubiegłym roku.

Szef w ogniu pytań
Z jednej strony prezydent miasta ze świtą, z drugiej – mieszkańcy Sobieszowa. Do tego grad pytań, zwłaszcza dotyczących problemów dzielnicy oraz osób niepełnosprawnych. O co pytali mieszkańcy i czy prezydent spełnił dane im wcześniej obietnice?

Mroczne widmo
Wysokie kominy, pozostałości po dawnej Celwiskozie, w dzień szpecą krajobraz, a po zapadnięciu zmroku spowija je ciemność. Zgodnie z prawem, przynajmniej najwyższy z nich powinien być oświetlony, bo o katastrofę lotniczą nietrudno. Jak jest w praktyce?

Polski Liberec
Pod skocznią w Libercu zaroiło sie od biało-czerwonych flag. Od Czechów możemy uczyć się organizacji imprez.

Wieś w płomieniach
Trzy pożarty w ciągu trzech dni w jednej gminie. To przypadek czy może robota podpalacza?

Czarodziejska Jelenia Góra
Gdzie zawsze umawiałeś się z dziewczyną? Gdzie – z kolegami na piwo? Dokąd najpierw prowadziłeś gości? Wokół którego miejsca krążą najczęściej twoje myśli? Jeśli jesteś w stanie coś takiego zlokalizować, to znaczy, że właśnie odkryłeś miejsca zaczarowane.

Niema rola dla gwiazdora
Ponad dwudziestu chłopców w wieku 9-13 lat spróbowało swoich sił i zgłosiło się w minioną środę na casting do teatru jeleniogórskiego. Jednak dopiero we wtorek okaże się, komu przypadnie rola dziewięciolatka w spektaklu „Czule do bólu” Martina Crimpa w reżyserii Remigiusza Brzyka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~_rymcycymcy____ 10-02-2008 20:19
Warto wydać półtora zyla ? ;)
~szpalsenka 11-02-2008 0:44
Michalku zawsze bedziemy o tobie pamietac.Kondolencje dla calej jego rodziny [*][*]*[*]
~czepialski 11-02-2008 11:15
Pierwsza strona, tytuł głównego artykułu - to jest polskie domniemanie niewinności - mimo najbardziej oczywistych faktów i dowodów winę oraz sprawstwo danej osoby może stwierdzić tylko i wyłącznie niezawisły sąd; dopiero od prawomocnego wyroku możemy mówić winny...
~Tiger 13-02-2008 22:55
<i> regulamin złamany </i>
~$_klauduŚkaAaa_$ 14-02-2008 16:59
[*] ;( kondolenCje dla rodziny Michała;( [*]
^Jurek^ 14-02-2008 17:00
Jakimś dziwnym trafem nikt nie widział że na zdjęciu po wypadku przedstawiającego miejsce uderzenia widać wyraźnie dziłającą sygnalizację świetlną co obala hipotezę wtargnięcia. Dlaczego policja uparcie zmienia czas wypadku który mial miejsce o godz. 21:50 - 55 a nie o 22:15.Dlaczego Michałowi dodaje się lat kiedy dopiero ukończyłby 20.Jaki w tym cel? Ten kierowca to zabójca! Wjechał na późnym czerwonym lekceważąc wszelkie zasady prawa o ruchu drogowym

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group