Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 1978
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tygodnik Jelonka.com od poniedziałku w kioskach

Wiadomości: REGION
Niedziela, 7 grudnia 2008, 15:48
Aktualizacja: 20:42
Autor: RED
Fot. Jelonka
W najnowszym numerze naszego tygodnika przeczytasz między innymi:

Przez brawurę do grobu – mężczyzna zginął na przejściu dla pieszych na Zabobrzu. Jak do tego doszło?

Izba przyjęć salą tortur – co przechodzą pacjenci czekający na korytarzu izby przyjęć jeleniogórskiego szpitala.

Radni pod pręgierzem – zaczynamy nowy plebiscyt, jak oceniamy jeleniogórskich rajców na półmetku kadencji?

Wojna o czystość – próbujemy odpowiedzieć na pytanie czy jeleniogórzanie to brudasy?

Babcie jak z horroru – starsze panie terroryzują sąsiadów. Czy jest na to rada?

Ścieżka w lesie rzeczy – jeleniogórskie antykwariaty, czemu warto do nich zaglądać?

Cygańskie żywoty – Jak pomóc kowarskim Romom i jak sami mogą sobie pomóc.

Pogonili drezyny z Karpacza – finał walki o przejęcie dworca kolejowego udany. Ale dla kogo?

Szpital Bukowiec zmieni właściciela – czy to finał batalii o uratowanie lecznicy?

Łowcy nagród z trzeciej klasy – niezwykły nauczyciel najmłodszych uczniów w SP 7

Pozycje stałe, wieści sportowe, felietony, rozrywka, program TV i dużo ogłoszeń oraz ofert pracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~jelgór 7-12-2008 17:15
ten niezwykły nauczyciel to na pewno pan grosman (jeśli można już dziś uchylić rąbka tajemnicy)- faktycznie jasna gwiazda w jeleniogórskiej oświacie (ale nie jedyna)
~ 7-12-2008 17:59
A czy będzie druga część artykułu o Tadeuszu Steciu pt. Echa zbrodni doskonałej? W numerze nr 48 jest pierwsza jego część, która BARDZO mi się podobała, tak jak artykuły z tegoż numeru (48) ze strony 9 (na dole strony) i ze strony 11 (u góry strony). Pod tamtą wypowiedzią się podpisałam. Teraz chyba już nie mam po co.
~_ojdiridirachciach___ 7-12-2008 20:33
Piipi, a co u Ciebie ? Chyba nie przestałaś czytać "Jelonki" ? Napisz przynajmniej, co dostałaś na św. Mikołaja :)
~Sabath 7-12-2008 21:57
jelonka to dla mnie świetny prezent :)
~Sabath 7-12-2008 22:00
u mnie św. Mikołaj zawsze się dobrze spisuje ale w tym naprawdę się dobrze spisał :)
~1970 7-12-2008 22:21
Nieścisłość. Izba przyjęć dla pacjentów znajduje się że na terenie przychodni szpitala czyli w innym miejscu a zdjęcie zrobione jest przy oddziale ratunkowym. Przez izbę przyjęć przymowani są planowi pacjencj do szpitala.Zmiany organizacyjne są już od 2006 roku.Czy autor wie o czym pisze.
~Lamia 7-12-2008 22:50
Te plebiscyty to mają za zadanie wdeptywać w ziemię ludzi komuś niewygodnych czy jak mam to rozumieć? Bo miarodajne to one na pewno nie są. I mieszkańcy chodząc do tych lekarzy których cenią głosują, tak samo z radnymi, głosami przy urnie pokazują kogo cenią.
piipi 7-12-2008 22:57
..do - [~Ojdiridirachciach..]...a "Jelonka" jest naszym calorocznym *Fajnym sw.Mikolajem,...bo zawsze nas w poniedzialek slowem drukowanym raduje !!.
~omór 8-12-2008 0:20
pewnie drogo !!!, jak reszta
~_ojdiridirachciach___ 8-12-2008 0:31
Biedna jesteś Piipi, skoro w tym roku tylko taki prezent przyniósł Ci św. Mikołaj ;)
~hmm 8-12-2008 11:40
do Lamia - plebiscyt jak kazdy inny - to samo glosowanie na radnego - ida ludziki i glosy oddaja - tu podobnie - nie wiem czego sie czepiasz
piipi 8-12-2008 13:01
..do - (..Ojdiridirachciach..)...a Tobie zycze z calych sil mojego serduszka, abys znalazl (znalazla) sobie nickmame,ktory bedzie tylko do Ciebie nalezal.Na koniec moja propozycja...a KYSZ,a kysz od *PRAWDZIWEGO *Ojdiridirachciach !!.Ten prawdziwy ..tak ladnie slowem "pachnie"..
~_ojdiridirachciach___ 9-12-2008 0:11
Nawet nie wiedziałem, że tutaj o mnie dyskusja :) Piipi ja już się przestałem irytować. To biedny człowiek, skoro nie chce mieć własnej osobowości. Mógł mieć jakieś całkiem niefajne przejścia w życiu skoro nie akceptuje samego siebie. Możliwe też, że jest sympatykiem pewnej formacji, która lansuje sklonowane postacie ;) Możesz mu współczuć, bo mnie to on raczej dynda ;) Pozdrawiam i gratuluję "noska" ;)
~TeeBezNicka (dawniej Tee) 9-12-2008 7:50
do Piipi: to może być osoba, która podszywa się także pode mnie. Jestem na tym forum od artykułu o tradycjach, który był w październiku 2008 o pasjach p. A.Więckowskiego, J.Pokoja i p. D.Milińskiego, weszłam tam po raz pierwszy jako Tee, byłam tutaj z wami przez ok. 2 miesiące, po czym jak z konopi wyskoczył dwa dni temu jakiś człowiek , który mówi, że używał tego nicka na długo przedtem, zanim tu weszłam. To kiedy już tu był? Bo czytam Jelonkę od roku i nie widziałam nikogo pod takim nickiem. Byłam tu przy wszystkich ważnych artykułach, tych dwóch o SM (moje posty to "ręce opadają", opis jak mogła być stworzona piramida, potem przeprosiny SM, bo to nie oni wypuścili), tego o katach (obrona prawa do wypowiedzi), o odblaskach, tych o ulicy Jeleniogórskiej w Mysłakowicach, gdzie powiedziałam, abyś przeszła się tą ulica, bo tam niebezpiecznie, i też moja głupia (to fakt) polemika z Jerrym, gdy On był przeciw SM, (to było o wiele wsześniej (szukaj strażnika po zmroku, kto czyta Jelonke to wie o co chodzi), pod art. "Szczęśliwa trzynastka małych zwycięzców" - polemika z niejakim Wrocław, który twierdzi, że z jeleniogórskich dzieci w Jeleniej Górze nic dobrego nie wyrośnie. Wrocław jest zabanowany, może to On sie podszywa. Tam użyłam rodzajnika,pod wpływem emocji). Najczęściej unikałam podawania rodzajnika w swoich wypowiedziach, bo to nie o to chodzi. Czy kobieta czy mężczyzna to zawsze człowiek. (Sabath dalej myśli, że jestem facetem, przepraszam Go, że nigdy nie sprostowałam w odpowiedzi do Niego, a raz to zrobiłam w polemice z Ojdiridirachciach)......................................................................................Jeżeli Pan Moderator myśli, że nie mam prawa do nicka Tee, to niech usunie też tamte wszystkie moje wypowiedzi. Pan Moderator widzi przecież moje IP i IP osoby która podszywa się pode mnie i pod _ojdiridirachciach___. Ta osoba już podszyła się pod _Ojdiridirachciach___ pod artykułem o Mikołajach. Nawet ja dałam się nabrać. Dopiero potem zwróciłam uwagę, że to nie to IP, bo Ojdiridirachciach ma vectranet, a to jest adsl, które ja też niestety mam. Ale Pan Moderator to przecież widzi. Ale można porównać również stylistykę wypowiedzi. ..............TeeBezNicka (dawniejTee). .................Bo do mojego nicka ktoś się przyznał po dwóch miesiącach od czasu jak ja się pod tym nickiem wypowiadam. Gdzie był przez dwa miesiące?
~_ojdiridirachciach___ 9-12-2008 16:50
Do Tee ...to nie jest takie proste dla redakcji. Neostrada nie daje stałego IP i ustalenie użytkownika wymaga trochę zachodu. Ja też korzystałem kiedyś z neostrady i miałem problem z tym klonem. Zareagowałem nerwowo i podobnie jak Ty straciłem nicka Rymcycymcy :) To było ok. roku temu. Potem wymieniałem nicki wielokrotnie, miałem ich kilka i za każdym razem klon próbował je zająć. Nawet naśladował moje charakterystyczne błędy składniowe i interpunkcyjne ...normalnie palma kompletna ;) Nie był jednak w stanie podrobić czegoś, co świetnie wyłapywała Piipi ...klimatu wypowiedzi, to go raczej przerastało. Teraz mam na to sposób i próby zajęcia _ojdiridi ... są rzadkie i nieskuteczne ;) Zawsze też można sprawdzić czy ja to ja pisząc do mnie maila na adres: rymcycymcy@wp.pl :))) A problem z tym biedakiem będzie dotąd, dopóki redakcja nie zdecyduje się na uruchomienie systemu rejestracji nicków dla wszystkich. Nie wiem jak to się dzieje, ale jest grupa użytkowników, którzy mają swoje stałe nicki. Dla mnie rejestracja jest niedostępna, po prostu nie działa. A na razie musisz Tee traktować klona ze spokojem ....jak np osobę upośledzoną ;) Takie podejście pomaga nabrać dystansu :) Pozdrawiam
~TeeBezNicka (dawniej Tee) 9-12-2008 19:25
do _Ojdiridirachciach___: dzięki za dobre słowo. Może i kiedyś skorzystam z Twojego adresu mailowego. Pozdrawiam serdecznie. TeeBezNicka (dawniej Tee). PS. a pomysł z rejestracja nicków jest bardzo dobry. Może kiedyś Redakcja znajdzie czas, bo teraz bardzo zabiegana. Nawet nie ma czasu dać drugiej części artykułu o Panu Steciu, chociaż tejo obiecywał w numerze 48 na str. 39. A w numerze 49 na tej stronie (przedostatniej) zamiast tego jest następny art. pt. " Czary pary i elektryczności", który ma mieć "dalszy ciąg syklu (sic!) w następnym numerze".
~dawniejTee TeeBezNicka 9-12-2008 20:33
joł, Ty to jesteś gość, taki komputerowy, super fajny, a jak w prywatnym zyciu ? dajesz radę, czy tylko komputer?
piipi 9-12-2008 23:11
..do - [~Tee..]...Mysle,ze to jakis szalony Niemiec,ktory Ciebie podrywa i chce zaprosic na herbatke.~Zmien..swoj nicname na ~tea..a bedziesz miala Anglika !!.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group