Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5816
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Twardy i Lotnik nie rezygnują – podsumowanie kolejki

Niedziela, 6 kwietnia 2008, 19:28
Aktualizacja: 19:48
Autor: JEN
Po dziewiętnastej kolejce jeleniogórskiej „okręgówki” klaruje się sytuacja kandydatów do awansu. Na pewno jest nim Twardy Świętoszów, który pewnie wygrał z Apisem Jędrzychowice. Wciąż liczy się Lotnik Jeżów, który pokonał Spartę w Zebrzydowej.

W niedzielne południe rozegrano mecz w Zebrzydowie, w którym miejscowa Sparta przegrała z Lotnikiem Jeżów 0:1 (0:1). Bramkę z 45 min. zdobył Krzysztof Poręba, który dobił pilkę odbitą przez bramkarza gospodarzy, po rzucie wolnym w wykonaniu Dariusza Marciniaka. W Lotniku zagrali już dwaj potwierdzeni dla tego klubu zawodnicy z ukraińskiej I ligi: cały mecz Siergiej Czernyj jako lewy obrońca i „połówkę” Maksim Dawidienko jako środkowy pomocnik. Wypadli nieźle.

Po południu natomiast w niedzielę Olimpia Kamienna Góra pokonała w Lubawce Orła 4:0 (3:0). Bramki: Arkadiusz Gawlik (20.), Grzegorz Krzeszowski 2 (30, i 38.) oraz Macin Hadała (60.).

Pozostałe wyniki:
Łużyce Lubań – Czarni Lwówek 3-2
Twardy Świętoszów – Apis Jędrzychowice 2-1
Pogoń Markocice – Chrobry Nowogrodziec 4-0
Gryf Gryf Śląski – Włókniarz Mirsk 0-2
Piast Bolków – Bobrzanie Bolesławiec 1-2
Granica Bogatynia – Piast Zawidów 0-4

Kto wejdzie?
Tajemnicą poliszynela jest to, że poza Twardym i Olimpią Kamienna Góra żadna z drużyn czołówki raczej nie chce awansować, bo kierownictwa klubów nie mają na to odpowiednich pieniędzy i raczej marne szanse na to, by zyskać jeszcze w tym roku odpowiednich sponsorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group