Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 15327
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Triumfy podzielone

Niedziela, 13 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 13 maja 2007, 21:39
Autor: DOB
Jelenia Góra: Triumfy podzielone
Fot. DOB, Maciej Przemyk
Grupa Teatralna „Puławy Miasto – Gdańska 4” otrzymała pierwszą ngrodę w zakończonym wczoraj festiwalu młodego teatru „Arttime”.

Aktorzy z Puław zaprezentowali przedstawienie „Tryptyk”. Drugą nagrodę jury przyznało Teatrowi Objazdowemu z Trzcińska, za spektakl „Tam i z powrotem... drzwi do przeszłości”, wg reżyserii i scenariusza Koryny Opali-Wnuk.

Trzecią nagrodę otrzymała Pracownia Teatralna „Odek” za przedstawienie pn. „111”. Grupa ta otrzymała też nagrodę publiczności.
Pula nagród wynosiła 3 tysiące złotych do podziału. Młodzi aktorzy otrzymali też inne,nietypowe upominki. Były to, na przykład, dzbany pełne owoców.

Na ocenę jury w tym roku mieli wpływ między innymi sami aktorzy. Po spektaklach oceniający spotykali się z nimi oraz z publicznością i na gorąco wymieniali spostrzeżenia. To jedna z nowości, która odróżnia „Arttime” od „Małego Bombartu”, poprzednika festiwalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
363
Tak - świetny pomysł
60%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
28%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Pierwszy objaw niszczycielskiej choroby stawów
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Okraj – schronisko na granicy dwóch światów
 
Pieniądze
Ratownicy dziękują za 1,5 % podatku
 
Aktualności
Powiat karkonoski oczami biegaczy
 
Aktualności
Tu spoczywa Duch Gór
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group