• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 17:10
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 9088
  • Zalogowanych: 21
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Triumf młodziczek z Piekar Śląskich

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 września 2013, 11:18
Aktualizacja: 11:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zakończyły się trzydniowe zmagania młodziczek startujących w koszykarskim turnieju im. Mariana Koczwary. Na starcie stanęło osiem zespołów, zwyciężyła ekipa z Piekar Śląskich.

Piątkowe wyniki

UKS LA-Basket Piekary Śląskie – SP nr 11 Jelenia Góra 81:48 (20:8, 26:13, 11:17, 24:10)
Mazur 22, Rogacka 9, Winkler 8, Szłowieniec 8, Domagała 6, Woźnica 4, Kloczek 2 (UKS LA- Basket Piekary Śląskie)
Maląg 13, Rydlikowska , Piwko 7, Walczak 6, Budzikowska 5, Soćko 4, Dzik 2, Davidson 2 (SP nr 11 Jelenia Góra)

MKS MOS Katowice – MKS Tęcza Leszno 66:46 (16:6, 15:11, 20:11, 15:18)
Roik 14, Koziara 12, Znojek 9, Smolińska 7, Zielonka 6, Fryc 4, Pisarska 4, Cecheliusz 2 (MKS MOS Katowice)
Ilnicka 7, Giec 7, Pacholczyk 6, Waśkowiak 6, Wojnicz 6, Główka 5, Kruk 4, Waśkowiak 3, Matuszewska 2, Maciejewska 1 (MKS Tęcza Leszno)

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – Iskry Osieczna 107:55 (20:8, 42:10, 19:19, 26:18)
Rybarek 26, Mazurek 23, Ladesia 11, Wirszyło 8, Zalewska 7, Miller 6, Kiełpińska 4, Walczak 3, Wrzesińska 2, Nowak 2 (MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz)
Wilk 20, Dworacka 14, Harendarz 14, Dudziak 4, Pawlisiak 2, Łopacińska 1 (Iskry Osieczna)

KS Wichoś Jelenia Góra – MUKS SZOK Bojanowo 74:43 (22:16, 22:8, 14:13, 16:7)
Korkosz 17, Konon 16, Małenda 13, Kanior 12, Prokop 11, Mroczko 3, Kuduk 2, Pytel, Brodowska, Adamczyk,Walter (KS Wichoś Jelenia Góra)
Marchewka 17, Wojciechowska 8, Jankowiak 7, Waszkiewicz 3, Szponik 2, Tyczyńska 2, Puzanow 2, Kuropka 2 (MUKS Szok Bojanowo)

Sobotnie wyniki

UKS LA-Basket Piekary Śląskie – Muks Wsg Supravis Bydgoszcz 79:75 (23:14, 17:7, 25:33, 14:21)
Mazur 37, Binko 15, Szłoweniec 9, Wożnica 4, Stokłosa 4, Cirosek 4, Szypulska 4, Klaczek 2 (UKS LA-Basket Piekary Śląskie)
Rybacka 15, Watkowska 15, Izdebska 14, Mazurek 10, Września 8, Zalewska 7, Rahn 6 (MUKS WSG Supravis Bydgoszcz)

SP nr 11 Jelenia Góra – Iskry Osieczna 43:42 (10:14, 6:8, 13:8, 14:12)
Rydlikowska 14, Budzikowska 9, Maląg 8, Piwko 8, Dzik 3, Walczak 1 (SP nr 11 Jelenia Góra)
Wilk 10, Dworacka 10, Harendarz 8, Łopacińska 8, Banasiak 4, Dudziak 2 (Iskry Osieczna)

Wichoś Jelenia Góra – MKS Tęcza Leszno 44:77 (8:10, 10:22, 14:19, 12:26)
Korkosz 15, Małenda 8, Konon 8, Kuduk 4, Mroczko 4, Prokop 3, Kanior 2 (Wichoś JG)
Kruk 27, Giec 13, Główka 11, Wojnisz 9, Matuszewska 8, Ilnicka 4, Pacholczyk 3, Maciejewska 2 (MKS Tęcza Leszno)

MKS MOS Katowice – MUKS SZOK Bojanowo 88:46 (27:6, 28:6, 12:19, 19:15)
Thammavong 20, Roik 18, Koziara 11, Fiedukiewicz 10, Znojek 8, Cecheljusz 7, Mofina 6, Smolińska 4, Fryc 2 (MKS MOS Katowice)
Wawrzyniak 14, Jankowiak 11, Wojciechowska 9, Kuropka 7, Marchewka 3, Waszkiewicz 2 (MUKS SZOK Bojanowo)

MKS Tęcza Leszno – MUKS SZOK Bojanowo 59:39 (18:6, 16:18, 10:9, 15:6)
Wojnisz 18, Matuszewska 7, Waśkowiak 6, Kruk 6, Giec 6, Ilnicka 5, Walkowiak 5, Główka 4 (MKS Tęcza Leszno)
Marchewka 10, Jankowiak 10, Wojciechowska 9, Wawrzyniak 6, Waszkiewicz 3, Kuropka 1 (MUKS SZOK Bojanowo)

MKS MOS Katowice – KS Wichoś Jelenia Góra 57:36 (16:8, 12:7, 18:12, 11:9)
Fiedukiewicz 14, Roik 14, Koziara 9, Smolińska 7, Smolińska 7, Pisarska 5, Fryc 4,
Thammavong 4, Cecheliusz 2 (MKS MOS Katowice)
Konon 8, Korkosz 7, Prokop 6, Kuduk 5, Mroczko 5, Małenda 4, Kanior 2 (KS Wichoś Jelenia Góra)

UKS Iskry Osieczna – UKS LA-Basket Piekary Śląskie 19:77 (4:26, 6:19, 5:22, 4:10)
Dworacka 6, Dudziak 6, Harendarz 4, Wilk 2, Pawlisiak 1 (Iskry Osieczna)
Mazur 24, Szłowenia 6, Stokłosa 6, Domagała 5, Klaczek 4, Woznica 4, Grosek 4, Nowak 2, Szypalska 2 (UKS LA-Basket Piekary Śląskie)

SP nr 11 Jelenia Góra – MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 37:60 (12:26, 2:16, 14:6, 11:17)
Maląg 21, Rydlikowska 10, Dzik 2, Budzikowska 2, Piwko 2 (SP nr 11 JG)
Izdebska 15, Wrzesińska 12, Nowak 6, Mazurek 6, Rahn 6, Rybacka 5, Walczak 3, Zalewska 2, Miller 1 (MUKS WSG Supravis Bydgoszcz)


Niedzielne wyniki

MUKS SZOK Bojanowo – SP nr 11 Jelenia Góra 39:48 (6:14, 10:0, 13:11, 12:21)
Marchewka 16, Wojciechowska 8, Waszkiewicz 6, Jankowiak 5, Tyczyńska 4 (MUKS SZOK Bojanowo)
Maląg 25, Rydlikowska 10, Piwko 6, Dzik 2, A.Davidson 3, Walczak 2 (KS Wichoś Jelenia Góra)

KS Wichoś Jelenia Góra – UKS Iskry Osieczna 55:35 (14:12, 17:7, 15:10, 9:6)
Konon 16, Kuduk 9, Prokop 9, Korkosz 6, Walter 4, Kanior 4, Małenda 3, Mroczko 2 (KS Wichoś Jelenia Góra)
Wilk 17, Harendarz 10, Dudziak 4, Łopacińska 2 (UKS Iskry Osieczna)

Mecz o 3. miejsce:
MKS Tęcza Leszno – MUKS Supravis Bydgoszcz 52:61 (13:10, 12:24, 15:12, 12:15)
Matuszewska 15, Wojnisz 10, Ilnicka 9, Główka 2, Giec 2, Walkowiak 2, Pacholczyk 2 (MKS Tęcza Leszno)
Izdebska 20, Rahn 12, Watkowska 11, Rybacka 9, Mazurek 5, Osałkowska 2, Wirszyło 2 ( MUKS Supravis Bydgoszcz)

Finał:
UKS LA-Basket Piekary Śląskie – MKS MOS Katowice 59:58 (15:10, 15:17, 11:24, 18:7)
Mazur 28, Stokłosa 8, Grosek 6, Binke 5, Wożnica 4, Rogacka 4, Szłowenia 2, Klaczek 1 (UKS LA-Basket Piekary Śląskie)
Fiedukiewicz 16, Roik 12, Znojek 10, Koziara 6, Fryc 6, Zielonka 4, Smolińska 2, Pisarska 1 (MKS MOS Katowice)

Klasyfikacja strzelczyń
1. Weronika Mazur 111 ( Piekary Śląskie )
2. Jagoda Malag 67 ( SP NR 11 JG )
3. Amelia Izbebska 61 ( Bydgoszcz )
4. Paulina Roik 58 ( Katowice )
5. Paulina Rybacka 55 ( Bydgoszcz )
6. Paulina Wilk 49 ( Osieczna )
7. Adriana Konon 48 ( Wichoś JG )
8. Anna Marchewka 46 ( Bojanowo )
9. Weronika Korkosz 45 ( Wichoś JG )
10. Kinga Mazurek 44 ( Bydgoszcz )
11. Oliwia Rydlikowska 43 ( SP NR 11 JG )
Joanna Wojnisz 43 ( Leszno )
13 .Emilia Koziara 40 ( Katowice )

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary oraz medale: złote srebrne i brązowe, a każdy zespół wyjechał z zestawem słodkich upominków. Wręczono statuetki „Wichosia” dla najlepszych zawodniczek w zespołach . Król strzelców i MVP turnieju oprócz wspomnianych statuetek otrzymali cenne nagrody rzeczowe . Trener zwycięskiego zespołu z Piekar Śląskich Pan Michał Wadowski oprócz okazałej nagrody im. Mariana Koczwary otrzymał także cenny markowy sprzęt RTV ufundowany przez rodzinę Pana Mariana Koczwary.

Najlepsze zawodniczki turnieju:
Roik Paulina – MVP turnieju
Mazur Weronika – król strzelców turnieju
Kinga Mazurek – najlepsza zawodniczka z Bydgoszczy
Kaja Matuszewska – najlepsza zawodniczka z Leszna
Anna Marchewka –najlepsza zawodniczka z Bojanowa
Liliana Dworacka – najlepsza zawodniczka z Osiecznej
Marzena Małenda – najlepsza zawodniczka KS Wichoś
Oliwia Rydlikowska – najlepsza zawodniczka SP nr 11
Jagoda Maląg – najlepszy strzelec 2001 rocznika
Adrianna Konon – wyróżnienie zarządu KS „Wichoś”

Kolejność końcowa turnieju:
1. UKS LA-Basket Piekary Śl.
2. MKS MOS Katowice
3. MUKS SWG Supravis Bydgoszcz
4. MKS Tęcza Leszno
5. KS Wichoś JG, UKS Iskry Osieczna, SP 11 JG, MUKS Szok Bojanowo – wszystkie zespoły sklasyfikowano na 5. miejscu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~bezstronnie 23-09-2013 16:55
Jagoda Maląg druga w tabeli strzelców! Brawo!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group