Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7580
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Trawka" do pieca

Piątek, 19 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 19 października 2007, 14:07
Autor: TEJO
Jelenia Góra: "Trawka" do pieca
Fot. Archiwum
300 porcji marihuany i 150 amfetaminy u 22-latka z Zabobrza.

Czterech mężczyzn siedzących w fiacie seicento przy ulicy Ogińskiego zwróciło uwagę policjantów patrolujących osiedle Zabobrze w nocy z czwartku na piątek. - Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że na tym parkingu może dochodzić do transakcji kupna – sprzedaży środków odurzających – wyjaśnia nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci postanowili sprawdzić cel zatrzymania się tych osób o tak późnej porze w tym miejscu. Na widok funkcjonariuszy kierowca i pasażerowie wyraźnie się zdenerwowali, co wzbudziło dodatkowe podejrzenie stróżów prawa.

Wylegitymowali osoby znajdujące się w pojeździe i sprawdzili, czy nie ma w nim narkotyków. Podejrzenia potwierdziły się. Pod siedzeniem kierowcy znaleziono woreczki z marihuaną oraz w plecaku na siedzeniu znaleźli kolejne porcje tego narkotyku.

Łącznie stróże prawa zabezpieczyli 98 woreczków strunowych z zawartością ponad 300 porcji marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się 22-letni pasażer, który został zatrzymany w policyjnym areszcie. W mieszkaniu zatrzymanego policja znalazła 150 działek amfetaminy.
Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group