Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 27 kwietnia
Imieniny: Felicji, Zyty
Czytających: 16348
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tragedia na Spółdzielczej

Wtorek, 9 sierpnia 2016, 23:23
Aktualizacja: Czwartek, 11 sierpnia 2016, 18:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Tragedia na Spółdzielczej
Fot. Przemek Kaczałko
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (9.08) ok. godz. 21:50 na ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. Uprzejmość jednego kierowcy i brawura drugiego, to okoliczności w jakich najprawdopodobniej doszło do potrącenia dwóch mężczyzn na przejściu dla pieszych – jeden z nich nie żyje (52 lata), drugiego przewieziono do szpitala (53 lata).

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Sharan jadąc w kierunku centrum miasta – z nieustalonych przyczyn, ale prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości – uderzył w pojazd marki Mercedes, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a następnie uderzył w dwóch mężczyzn przechodzących przez to przejście dla pieszych – powiedziała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka jeleniogórskiej policji.

Jeden z mężczyzn zmarł na miejscu, a drugi trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu jest prokurator, a ruch jest zablokowany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
356
Zofia
32%
Rozalia
13%
Julia
41%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Zmiany klimatu w Polsce – Zobacz je na własne oczy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Edukacja
Nagrody dla młodzieży
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Perły Sudetów – szlaki spod Szwajcarki
 
Edukacja
Maturzyści skończyli rok szkolny
 
Inwestycje
Roboty na Mostowej
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group