Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6727
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: To nie był film akcji

Piątek, 5 czerwca 2009, 7:43
Aktualizacja: Sobota, 6 czerwca 2009, 7:23
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: To nie był film akcji
Fot. Ania
Kaskaderów przeskakujących przez płonące obręcze, jadących motorem nad jedenastoma samochodami, czy prowadzących quady wbrew prawom grawitacji oklaskiwano w czwartek późnym popołudniem podczas pokazu Teamu FCT.

To uznawany za najlepszy w Europie, team kaskaderski. Większość zebranych osób po raz pierwszy widziało na żywo niewyobrażalne akcje, które zazwyczaj oglądamy na ekranie.

Publiczność uważnie śledziła wyczyny kaskaderów i razem z nimi przeżywała każdą sytuację. Znalazły się też ochotniczki, które zdecydowały się oddać w ręce jednego z kierowców i razem z nim przeżyć ekscytującą przygodę.

Najbardziej widowiskowe były skoki przez płonące obręcze. Ogromne napięcie tworzyli kaskaderzy, którzy na motorze przeskakiwali przez kilka, a nawet kilkanaście samochodów osobowych. Zainteresowanie wzbudziły także Monster Tracki, wehikuły potwory miażdżące mniejsze od nich pojazdy.

– Po raz pierwszy widzieliśmy tego typu widowisko na żywo, warto było przyjść i zobaczyć, jak wygląda praca kaskaderów w rzeczywistości. Okazuje się, że równie imponująco, jak w filmach. – powiedział pan Zdzisław z Jeleniej Góry, który na kaskaderskie show przyszedł razem z synem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group