Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

To może uratować życie – warto się zbadać

Audio

Czytaj na głos

Autor: Org 1 min czytania

Od 21 do 23 kwietnia Fundacja „Z uśmiechem przez życie”, we współpracy z Gabinetem stomatologicznym dr Ewy Piskozub w Jeleniej Górze przy ul. Kiepury 54/12, organizuje Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".

reklamy
reklamy

Przeprowadzone zostaną bezpłatnie badania stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Z badań powinny skorzystać przede wszystkim::

  • osoby palące,
  • osoby nadużywające alkoholu,
  • osoby powyżej 40 roku życia,
  • osoby uwarunkowane genetycznie

Zapisy na badania pod numerem telefonu: 508114610; 757644899.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka