Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10315
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tłok na warsztatach

Czwartek, 15 sierpnia 2019, 6:17
Aktualizacja: Niedziela, 18 sierpnia 2019, 12:55
Autor: WAC
Jelenia Góra: Tłok na warsztatach
Fot. organizator
To już półmetek warsztatów i imprez plenerowych odbywających się w ramach projektu "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji". Jego organizatorem jest "Towarzystwo Karkonoskie", a środki na realizację pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego (Dolnośląski Budżet Obywatelski – "Aktywny Dolny Śląsk").

Przypomnijmy. "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji" to pomysł na umożliwienie kreatywnego, ciekawego (a co najważniejsze - z dala od gier komputerowych i telewizora) spędzenia czasu przez dziadków razem ze swoimi wnukami.

Zorganizowaliśmy już cztery wyjazdy na warsztaty edukacyjne i imprezy plenerowe - mówi pomysłodawca projektu Mariusz Synówka. - Za nami: wizyty w "Wiosce Barwnych Wątków" w Chrośnicy, w stadninie "Podkówka" w Świdniku oraz dwie wyprawy po minerały z Roksaną Knapik (Rock'Si) do Szklarskiej Poręby po ametysty i do Michałowic po kryształy górskie. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Na wszystkie dotychczasowe imprezy mieliśmy komplet uczestników i dłuuugie listy rezerwowe dla oczekujących na czyjąś rezygnację. A uśmiechy dziadków i wnuków - bezcenne!

Już w przyszłym tygodniu dwa kolejne wyjazdy. W poniedziałek (19.08) do ziołowej zagrody "Zielony Wulkan" w Rzeszówku (do wykonania eko-kosmetyki) a w czwartek (22.08) do "Galerii pod Aniołem" w Dobkowie (zajęcia od ziarenka do bochenka - nauka wypieków). Zapisy i więcej informacji na FB - "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji".

Twoja reakcja na artykuł?

14
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
758
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group