Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7989
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tłocznia źle tłoczy i wybijają ścieki

Wtorek, 24 stycznia 2012, 15:18
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2012, 12:43
Autor: bc
Od piątku w osiedlu Czarne wybijają dwie studzienki kanalizacyjne a to, co z nich wypływa trafia prosto do pobliskiego potoku! – zaalarmował nas Czytelnik. Mówił, że informował o tym spółkę „Wodnik”, ale do dzisiaj nie doczekał się reakcji.

- Kiedy zadzwoniłem z tą sprawą do „Wodnika” usłyszałem, że oni o tym wiedzą. Mają jakiś problem z przepompownią – opowiadał nam mieszkaniec Czarnego w Jeleniej Górze. - Tyle się mówi dzisiaj o ekologii, a tu przez tyle dni nie ma reakcji na taką awarię – podkreślał.

Zatelefonowaliśmy do pogotowia wodociągowego. Tam od Piotra Wójtowicza dowiedzieliśmy się, że nie ma takiego zgłoszenia. - Zaraz tam pojedziemy i sprawdzimy – zapewnił nas.

Okazało się, że znowu zawiniła nowo wybudowana, ale jeszcze nie odebrana przez „Wodnika” tłocznia. - Nie funkcjonuje jak trzeba, będziemy monitować u wykonawcy, żeby coś z tym zrobił. Teraz udrożniliśmy kanał, żeby ścieki nie wybijały. Zresztą nie po raz pierwszy, bo takie zdarzenie miało też miejsce 7 stycznia – powiedział nam Piotr Wójtowicz z pogotowia wodociągowego „Wodnika”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group