Reklama
Środa, 10 czerwca
17°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Wiadomości z miasta Rajd AMG Rally Karkonosze już w ten weekend. Będą utrudnienia w ruchu. Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Sportowe sukcesy i wzruszające pożegnanie

Audio

Czytaj na głos

W prowadzonej przez Powiat Karkonoski Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, odbyła się Gala Sportu 2026 – uroczystość podsumowująca sportowe osiągnięcia uczniów w minionym roku. Wydarzenie było okazją do wyróżnienia najlepszych zawodników, trenerów oraz pracowników szkoły, którzy swoją codzienną pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do budowania jej sportowej renomy.

Autor: WAC 1 min czytania

Podczas gali nie zabrakło emocji, wzruszeń i dumy z sukcesów młodych sportowców odnoszących sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych. Nagrodzono osoby, które dzięki talentowi, systematyczności i determinacji osiągają wysokie wyniki sportowe oraz godnie reprezentują szkołę.


Najbardziej poruszającym momentem uroczystości było pożegnanie dyrektor Beaty Szehidewicz, która po 25 latach kierowania placówką kończy swoją misję na stanowisku dyrektora. W trakcie wydarzenia wyrażono wdzięczność za ćwierć wieku pracy, zaangażowania i odpowiedzialności, a także za wkład w rozwój szkoły oraz wychowanie wielu pokoleń młodych sportowców. Słowa podziękowania podkreślały jej rolę w budowaniu silnej pozycji Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz tworzeniu miejsca, które od lat łączy edukację z pasją do sportu.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych i instytucji związanych ze sportem, wśród nich posłanki na Sejm RP Iwona Krawczyk i Zofia Czernow, starosta karkonoski Mirosław Górecki, wicestarosta karkonoski Agnieszka Lemiszewska, burmistrz Szklarskiej Poręby Paweł Popłoński oraz prezes Polskiego Związku Biathlonu Joanna Badacz.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Koordynatora projektów Dam pracę Jelenia Góra Cena Elektryk / Elektromechanik Elektryk / Elektromechanik Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka