Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 4564
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Targi pracy w KPSW

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 4 kwietnia 2019, 7:53
Aktualizacja: Piątek, 5 kwietnia 2019, 10:32
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (3.04) w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze odbyły się wiosenne Targi Pracy i Edukacji, podczas których zgromadziło się około 40 wystawców. – To rekordowa liczba – nie kryli zadowolenia organizatorzy.

Podczas targów swoją ofertę prezentowały szkoły różnego stopnia edukacji, przedsiębiorcy i instytucje związane z rynkiem pracy.

Targi odbywają się pod hasłem "in future", bowiem dążymy do lepszej przyszłości dla młodych ludzi i naszych studentów - powiedziała Natalia Niemotko z Biura Karier KPSW.

Ważnym elementem targów była promocja zdrowego stylu życia.

Dietetyczki przygotowały piękny poczęstunek, nasza fizjoterapia pokazuje różnego rodzaju dynamometry, można zmierzyć swoją siłę, grubość tkanki tłuszczowej. Pielęgniarki mierzą ciśnienie, pokazują jak pobrać krew. Myślę, że jest to ciekawa alternatywa - chwaliła N. Niemotko.

W czasie imprezy na specjalnej kanapie stylizowanej na studio telewizyjne, odbywały się wywiady, które prowadzili studenci dziennikarstwa. Gościem specjalnym była Dżoolka, blogerka zajmująca się sprawami wizerunkowymi, która organizuje m.in. SWAP-y, czyli bezgotówkową wymianę ubrań.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group