Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7697
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Targi Pracy i Zawodów dla uczniów w piątek

Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 8:13
Aktualizacja: 12:26
Autor: Org
Jelenia Góra: Targi Pracy i Zawodów dla uczniów w piątek
Fot. Archiwum
W siedzibie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej 18 (w auli budynku nr 1) odbędą się Targi Pracy i Zawodów. Zaplanowano je na najbliższy piątek (16.01) od godz. 10.00.

Swoją ofertę edukacyjną przedstawią zawodowe szkoły ponadgimnazjalne i uczelnie wyższe z naszego województwa, a instytucje rynku pracy oraz pracodawcy przedstawią m.in. wymagania rynku pracy.

- Celem targów jest rozwój współpracy szkół zawodowych z pracodawcami i uczelniami wyższymi oraz promocja kształcenia zawodowego na terenie naszego województwa – informuje Patrycja Sakwerda, koordynator subregionu jeleniogórskiego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

- Prezentacje dostarczą uczniom informacji przydatnych do planowania drogi edukacyjnej i rozwoju zawodowego, pogłębią wiedzę o zawodach, pracodawcach i rynku pracy – dodaje.

Targi organizuje Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu systemowego, realizowanego z PO KL pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”, którego Beneficjentem Systemowym jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego a Realizatorem - Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group