Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7115
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Targi hotelarskie TUR–GASTRO–HOTEL – relacja i foto

Środa, 8 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 31 lipca 2020, 9:31
Autor: Max
Kotlina Jeleniogórska: Targi hotelarskie TUR–GASTRO–HOTEL – relacja i foto
Fot. Max
Od czwartku do soboty Karpacz zamienił się w centrum handlowo-biznesowe branży hotelarskiej. Stało się tak za sprawą VIII edycji targów hotelarskich „TUR-GASTRO-HOTEL”, które odbyły się w hotelu „Skalny”.

Trzydniowy program imprezy był bogato wypełniony wszelkiego rodzaju pokazami, prezentacjami i konkursami. Do ciekawszych wydarzeń tegorocznej edycji targów można zaliczyć konkurs „Barmańska gala TUR-GASTRO-HOTEL w kategorii freestyle”, w trakcie którego zgromadzeni goście mogli podziwiać naprawdę wielkie umiejętności czołowych polskich barmanek i barmanów, którzy popisywali się wręcz niesamowitą zręcznością i opanowaniem ruchów. Triumfatorem tych zmagań okazał się Marek Posłuszny z Bielska Białej, a drugie miejsce zajęła jedyna pani w tym towarzystwie – Sabina Ślązak-Bartczak.

Poza popisami barmanów sporo emocji wzbudziły też konkurencje kulinarne, a zwłaszcza „Prezentacja jednego talerza”. Mistrzowie kuchni przygotowali na tę okazję kapitalne kompozycje, które aż żal było jeść … :-)

Oczywiście uczestnicy targów gro czasu spędzili w kuluarach, zapoznając się z ofertami wystawców i podpisując nowe kontrakty na nowy sezon. Kolejna impreza już za rok. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze bardziej udana i ciekawa niż TUR-GASTRO-HOTEL 2004.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group