Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6912
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tanie Tankowanie

Poniedziałek, 2 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 9:34
Autor: konrad
Jelenia Góra: Tanie Tankowanie
Fot. konrad
Doskonały prezent Sylwestrowy sprawiła jeleniogórzanom sieć Tesco. Tuż obok hipermarketu, od strony ulicy Grunwaldzkiej uruchomiono stację benzynową w której ceny benzyny, oleju napędowego i gazu przyprawiły kierowców o radosne drżenie rąk.

W mieście, w którym od lat ceny benzyny są jednymi z najwyższych w Polsce, a tajemnicą poliszynela jest zmowa cenowa sprzedawców paliw, złamano monopol. Bezołowiowa 95 za 3,65 złotego i olej napędowy w tej samej cenie, to nawet kilkadziesiąt groszy mniej, niż na innych stacjach. I kierowcy natychmiast docenili ofertę Tesco. W Sylwestra z ośmiu stanowisk nieustannie zajętych było 6-7, a ludzie tankowali do pełna. Stacja jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

Te, żeby nie stracić klientów, będą musiały szybko dostosować ceny do hipermarketowej konkurencji. Pierwsze obniżki, o kilkanaście groszy na litrze zauważono już w Sylwestra. Wygląda na to, że dzięki Tesco i drugiej taniej stacji, która lada dzień zostanie otwarta obok marketu Kaufland, rok 2006 będzie końcem horrendalnie drogiego paliwa w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group