Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 2511
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tanecznym krokiem adeptów i mistrzów

Środa, 1 czerwca 2011, 8:42
Aktualizacja: Piątek, 3 czerwca 2011, 17:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Tanecznym krokiem adeptów i mistrzów
Fot. Organizatorzy
W miniony weekend w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor po raz kolejny odbył się Pokazowy Konkurs Tańca, w którym tancerze w wieku od 6 do 60 lat walczyli o odznaki taneczne. Na parkiecie pojawili się zarówno ci, którzy uczą się tańca od kilku miesięcy, jak i ci, którzy trenują od lat. W tym konkursie nie było przegranych.

Taki pokazowy Konkurs Tańca w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Taborów organizowany jest raz na kwartał. Swoje umiejętności taneczne pokazali zarówno doświadczeni tancerze, jak i pary, które przed publicznością pokazały się po raz pierwszy. Tańczono walca angielskiego i wiedeńskiego, tango, fokstrot, quickstep oraz tańce latynoamerykańskie: sambę, cha – cha, rumbę, paso doble. Pary zaprezentowały też dominikańską bachatę.
Ponadto odbyły się pokazy najlepszych par tanecznych ze szkoły zarówno w tańcu towarzyskim, jak i nowoczesnym hip hop czy disco dance.

Następny pokazowy konkurs tańca już jesienią. Od września natomiast szkoła zaprasza na naukę tańca towarzyskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także na zajęciach tańca nowoczesnego oraz tańca orientalnego – tańca brzucha i flamenco.

Szkoła zaprasza również do Szkoły Baletowej, a już od 6 czerwca br. na wakacyjny kurs tańca towarzyskiego, podczas którego zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu a opłata za miesiąc nauki wyniesie 85 zł od osoby.
Zapisy i kursy odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Obrońców Pokoju 26A w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group