Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 6629
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tanecznie zakończyli rok szkolny

Środa, 15 czerwca 2011, 10:49
Aktualizacja: 13:42
Autor: Angela
Jelenia Góra: Tanecznie zakończyli rok szkolny
Fot. MT
W minioną niedzielę w Szkole Tańca "Kurzak i Zamorski" w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/11 grup baletowych, które swoje umiejętności zaprezentowały najbliższym. W piątek natomiast tanecznym pokazem rok zakończą grupy tańca towarzyskiego i hip – hopu.

W miniony weekend rok szkolny zakończyły cztery grupy wiekowe od 3 do 12 lat. Swoim najbliższym i zgromadzonym gościom zaprezentowały one pokazową lekcję baletową, z dużym wdziękiem prezentując ćwiczenia przy drążkach, pozycje nóg, rąk i podstawowe figury baletowe. Każda z grup zatańczyła też układ choreograficzny do muzyki z baletu "Dziadek do orzechów". Brawom nie było końca. Dzieci podziękowały swojemu nauczycielowi, panu Jarosławowi Józefczykowi, który przez cały rok odrywał się od swoich obowiązków w Operze Wrocławskiej i przyjeżdżał specjalnie dla nich, aby kształcić ich rozwój taneczny adekwatnie do wieku i możliwości.

W najbliższy piątek natomiast o godz. 17.00 swój rok szkolny zakończą grupy tańca towarzyskiego oraz hip hop.

- Będą to dzieci z Tanecznego Przedszkola, grupa Dance Kids, uczniowie ze szkół podstawowych mające za sobą pierwsze turnieje w kategoriach Rekreacji, jak również pary sportowe klas od "E" do najwyższej "S". Zaprezentują się też grupy hiphopowe, trenowane pod okiem instruktora Katarzyny Budzikowskiej – mówi Monika Zamorska, współwłaścicielka Szkoły Tańca Kurzak i Zamorski w Jeleniej Górze.

W Szkole Tańca Kurzak i Zamorski w Jeleniej Górze już trwają zapisy na zajęcia w nowym roku szkolnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group