Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 9486
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taneczna uczta w JCK

Poniedziałek, 21 stycznia 2019, 10:30
Aktualizacja: Wtorek, 22 stycznia 2019, 15:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Taneczna uczta w JCK
Fot. Tomek Raczyński
W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbyło się kolejne podsumowanie zajęć tanecznych w No Name Dance Studio Marceliny Leśniak. W niedzielę (20.01) zaprezentowała się grupa Ponad Podziałami oraz grupy początkujące, a za tydzień zobaczymy grupy zaawansowane.

Dwa razy w roku szkoła tańca Marceliny Leśniak organizuje galę, podczas której rodziny i znajomi uczestników mogą zobaczyć nowe układy, których uczniowie No Name Dance Studio uczyli się w ostatnim czasie. Ze względu na żałobę narodową, która została ogłoszona na sobotę - dwudniowa gala rozstała rozdzielona na dwa weekendy. W niedzielę (21.01) odbyły się pokazy grup początkujących oraz zaawansowanej Ponad Podziałami, a za tydzień wystąpią grupy z większym doświadczeniem.

Najmłodszymi uczestnikami były dzieci w wieku 4-5 lat, która skradły serca publiczności wypełniającej salę widowiskową JCK po brzegi.

Był to ich debiut, a występ był przepiękny, wszyscy byli zachwyceni. Dla nich wielki szacunek, że w ogóle wyszły na scenę, a jak jeszcze zatańczyły to rewelacja - nie kryła zachwytu Marcelina Leśniak.

W trakcie imprezy zaprezentowały się kolejno: Ponad Podziałami, Solo Marcel Hryniuk, Dynamix i Hip-Hopowe Dzieciaki, Giganci, Jezziki, Ziomki, Solo Milena Kotarba, grupa akrobatyczna, ponownie Ponad Podziałami, Chek This Out, Jazz, Boom, a na zakończenie wszystkie dzieci zaprezentowały się we freestyle'u.

Dzieci się stresowały, ja również - mimo że zajęcia prowadzę już 10 lat. Taniec to przede wszystkim emocje i nasza gala jest uhonorowaniem tego, co robimy przez kilka miesięcy - wyznała M. Leśniak.

W szkole No Name Dance Studio stawia się przede wszystkim na podstawach hip-hopu.

Staramy się je rozbudowywać, bo hip-hop ewoluuje. W zeszłym roku wzięliśmy udział w wielu zawodach i praktycznie z każdych przyjechaliśmy z pucharami - nie kryje dumy z podopiecznych Marcelina Leśniak.

Za tydzień grupa Ponad Podziałami nie będzie mogła wystąpić, więc była to doskonała okazja, aby zobaczyć ich nowy układ, który prezentowali niedawno w niemieckim Bautzen.

Twoja reakcja na artykuł?

12
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
847
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group