Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4084
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taneczna Gala w JCK

Poniedziałek, 18 czerwca 2018, 6:35
Aktualizacja: Czwartek, 21 czerwca 2018, 7:38
Autor: WAC
Jelenia Góra: Taneczna Gala w JCK
Fot. WAC
O tym jak wiele twarzy ma taniec i jak wiele może sprawiać radości można się było przekonać podczas dwudniowej (16 i 17.06) Gali Tanecznej będącej podsumowaniem ostatniego semestru zajęć w No Name Dance Studio.

Podczas dwudniowych pokazów, które odbywały się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury swoje umiejętności prezentowali tancerze w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Występowały formacje taneczne, duety oraz soliści przygotowani przez instruktorki z No Name Dance Studia: Joannę Karnię, Katarzynę Duzinkiewicz, Annę Żelaśkiewicz, Klaudię Rabendę i Weronikę Rabendę.

Najwięcej było tanecznego hip – hopu, ale nie zabrakło też tańca jazzowego i gimnastyki artystycznej – akrobatyki. O wysokim poziomie występujących świadczyły gromkie brawa oraz okrzyki aplauzu, które wielokrotnie rozbrzmiewały na sali.

- W naszej szkole, która mieści się przy ul. Wincentego Pola 8 w Jeleniej Górze, staramy się zarażać naszą pasją do tańca – mówi Marcelina Leśniak z No Name Dance Studia. - Do zajęć z dziećmi podchodzimy z sercem, gdyż uwielbiamy z nimi pracować. Podczas przygotowywania układów chcemy, aby dzieci nie tylko odtwarzały mechanicznie nasze ruchy, ale także by oddawały one ich charakter i emocje. Już we wrześniu zapraszamy na nowy semestr zajęć tanecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group