Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8446
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tańczyli nowocześnie w szkole „Gregory”. HIP HOP, DANCEHALL i inne

Niedziela, 18 marca 2012, 7:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 marca 2012, 7:58
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Tańczyli nowocześnie w szkole „Gregory”. HIP HOP, DANCEHALL i inne
Fot. Petr
HIP HOP, DANCEHALL, HOUSE, ELEKTRO i wiele innych odtańczyli wczoraj uczestnicy Dnia Otwartego w Szkole Tańca Nowoczesnego „Gregory” w Jeleniej Górze. – Wspólną zabawą i tańcem zainaugurowaliśmy naszą nową siedzibę przy ulicy Piłsudskiego 19. Było mnóstwo emocji – mówił Grzegorz Gigiel, właściciel szkoły.

Podczas wczorajszego Dnia Otwartego w szkole tańca „Gregory” w Jeleniej Górze emocje czuć było w powietrzu. Nowoczesnym tańcom takim jak HIP HOP, DANCEHALL, HOUSE, ELEKTRO, WACKING i innym, w których wzięli udział zarówno uczniowie szkoły, jak i tłumnie przybyli goście towarzyszyły okrzyki radości, wyrazy uznania dla instruktorów, którzy prowadzili tancerzy, oklaski i sporo gromkiego śmiechu. Słowem – profesjonaliści i amatorzy wspólnie bawili się świetnie. I z hasłem przewodnim na ustach: „Liczy się tylko taniec!”.

– W naszej szkole nastawiamy się przede wszystkim na integrację i dobrą zabawę. Tu liczy się uśmiech na buziach dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, którzy tańczą razem z nami. Dziś mieliśmy Dzień Otwarty, w ramach którego wszyscy chętni mogli skorzystać z zajęć za darmo. Różne godziny, różne style. Tańczone razem, bez podziału na poziom czy techniki taneczne – mówił nam Grzegorz Gigiel, instruktor tańca związany z Młodzieżowym Domem Kultury.

W galerii znajdą Państwo zdjęcia z pierwszej części Dnia Otwartego w szkole tańca „Gregory” w Jeleniej Górze. Więcej informacji na stronie internetowej www.gregorydance.pl, a także w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group