Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6902
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tamex za swoje naprawi stadion przy Złotniczej

Środa, 27 stycznia 2016, 8:07
Aktualizacja: Czwartek, 28 stycznia 2016, 7:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Tamex za swoje naprawi stadion przy Złotniczej
Fot. Archiwum Jelonki.com/T. Raczyński
Podczas wczorajszej (26.01) sesji Rady Miejskiej prezydent Jeleniej Góry poinformował radnych, że sprawa stadionu przy ul. Złotniczej zmierza ku końcowi, bowiem Miasto zawarło ugodę przedsądową z wykonawcą, na mocy której firma Tamex zobowiązała się do usunięcia nieprawidłowości.

Jak mówi Marcin Zawiła, przed złożeniem sprawy do sądu, na wniosek firmy Tamex doszło do spotkań przedstawicieli Miasta i wykonawcy, a negocjacje, które trwały długo zakończyły się uznaniem ze strony Tamex-u zastrzeżeń dotyczących jakości wykonania i zobowiązuje się usunąć je.

- W tej chwili oczekujemy od firmy Tamex harmonogramu i opisu rodzaju działań, które będą tam prowadzone. Aby uniknąć „wpadek” zamówiliśmy autorytet w zakresie kładzenia trawników sportowych – jednego z profesorów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który będzie nas reprezentował – powiedział prezydent Jeleniej Góry.

Póki co, dokładny termin naprawy nie został określony. Firma Tamex wszelkie prace z tym związane wykona na koszt własny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group