Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Tak Bieg Piastów widzą dzieci

Czwartek, 27 lutego 2020, 12:10
Aktualizacja: 12:13
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Tak Bieg Piastów widzą dzieci
Fot. WAC
Prawie 200 prac plastycznych, w różnych kategoriach wiekowych, napłynęło na zorganizowany przez Stowarzyszenie Bieg Piastów oraz referat promocji Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie konkurs plastyczny "Bieg Piastów okiem dziecka".

Konkurs został przeprowadzony w miejskich szkołach i przedszkolach w Szklarskiej Porębie. Zarówno maluchy z przedszkoli jak i starsze dzieci włożyły sporo wysiłku w przygotowanie swoich prac. Najlepsi zostali nagrodzeni, a wszystkie dzieła młodych artystów można oglądać w biurze zawodów Biegu Piastów w hotelu "Bornit" w Szklarskiej Porębie.

Zależy nam na tym, aby najmłodsze społeczeństwo Szklarskiej Poręby utożsamiało się z tym wielkim wydarzeniem, które już od dawna jest wpisane w historię miasta - mówi kierownik referatu promocji Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie Agnieszka Rozenek. - Chcemy najmłodszych integrować z tym wydarzeniem. Na ulicach naszego miasta, które przystrojone są międzynarodowymi flagami widać już, że Bieg Piastów to dla nas wielkie święto. Trwa także akcja "Przyjaciel Biegu Piastów". W jej ramach gestorzy obiektów noclegowych, gastronomicznych oraz atrakcji turystycznych przygotowują porcję rabatów dla uczestników "Biegu Piastów" - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group