Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6966
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Szukają przewodnika

Czwartek, 10 stycznia 2019, 10:32
Aktualizacja: Piątek, 11 stycznia 2019, 6:15
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Region: Szukają przewodnika
Fot. org
Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie poszukuje osób chętnych do pracy przy oprowadzaniu turystów (indywidualnych oraz grup zorganizowanych) po obiektach opactwa.

Wymagania to: komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie turystyką i historią regionu, dyspozycyjność, entuzjazm. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów – rozmowy kwalifikacyjnej oraz ukończenia bezpłatnego kursu przewodnickiego – informuje Jacek Trybuła, rzecznik Opactwa. - W ramach przygotowań osobom chętnym do pracy na ww. stanowisku zapewniamy dostęp do materiałów edukacyjnych i możliwość uczestnictwa w zwiedzaniu z obecnymi przewodnikami – dodaje.

Osoby zainteresowane mogą napisać kilku zdań o sobie i o tym dlaczego chciałyby w opactwie pracować. List wraz z danymi kontaktowymi oraz zdjęciem należy przesłać na administracja@opactwo.eu lub na adres Fundacja „Europejska Perła Baroku", Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów (z dopiskiem „praca – przewodnik turystyczny"). Listy należy składać do 31 stycznia 2019 roku, do godz. 16:00.

W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji można się kontaktować z Jackiem Trybułą pod numerem tel. 739 078 318 lub mailowo: jacek.trybula@opactwo.eu.

Twoja reakcja na artykuł?

9
90%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
464
Tak
43%
Nie
52%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Rano będzie "szklanka"
 
Pogodowo
Dramatycznie ślisko na drogach
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
Aktualności
Odnowione Bobrowe Skały czekają na turystów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group