Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7840
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Sztywny Pal Azji” w Oriencie. W piątek, 4 marca 2011

Czwartek, 3 marca 2011, 8:11
Aktualizacja: 8:18
Autor: Petr
Jutro, 4 marca 2011 w jeleniogórskim Orient Expresie odbędzie się koncert z okazji 25–lecia formacji „Sztywny Pal Azji”. Że sztywno nie będzie, to pewne. – Zadbamy o klimat iście urodzinowy – zapewniają jubilaci i organizatorzy.

"Sztywny Pal Azji” to, bez wątpienia, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych. Na czym polega recepta na sukces „Kisiela” et consortes? Na tworzeniu utworów ponadczasowych, kompozycji, których wymowa – zarówno pod względem tekstowym, jak i instrumentalnym – odpowiada klimatom i lat 80-tych, i w dobie XXI wieku. Luźne, skoczne dźwięki w połączeniu z ironicznym, gdy trzeba, wokalem; innym znów razem wolne, melancholijno-refleksyjne piosenki o życiu i przeżywaniu, słowem, uniwersalne treści podane w formie lekkiej, rockowej piosenki – oto, co już ćwierć wieku serwuje nam „Sztywny Pal Azji” i co sprawdza się doskonale, biorąc pod uwagę frekwencję na koncertach tej właśnie kapeli. Koncertach, na których od niedawna prym wiedzie nowy wokalista, nieco młodszy od reszty i zwany przez tę „Gębofonem”, finalista IV edycji programu IDOL – Bartosz Szymoniak.

Czego możemy spodziewać się po koncercie 4 marca br. w Orient Expresie w Jeleniej Górze? – Muzycznego i tekstowego kalejdoskopu utworów o różnej treści i różnym brzmieniu, choć utrzymanych w stylu starego, dobrego rocka. Zagramy zarówno nasze największe hity, jak i zupełnie nowe, nieznane dotąd kompozycje. Co z tego wyjdzie? Oczywiście, czad na maxa! Zapraszam, zapraszam wszystkich! – mówił nam z uśmiechem „Kisiel”, czyli Jarosław Kisiński, założyciel „Sztywnego Pal Azji”. No, ale o tym musicie przekonać się sami. Start: godz. 19.00, bilety: po 15 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group