Reklama
Wtorek, 2 czerwca
22°C Jelenia Góra
Czytających: 838 Zalogowanych: 1
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Jelenia Góra Poniedziałek, 17 września 2018, 14:06 Autor: Przemek Kaczałko 3 wyświetleń

Sztuka uliczna pod Ratuszem

Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze zamienił się w miniony weekend w arenę zmagań grafficiarzy z różnych stron Polski i świata. Na Street Wars, czyli imprezę, która po rocznej przerwie wróciła do kalendarza wydarzeń stolicy Karkonoszy, zjechało wielu artystów sztuki ulicznej.

Audio

Czytaj na głos

Jak podkreśla Michał Brand, organizator imprezy - Jelenia Góra jest ważnym punktem na mapie ulicznych artystów-grafficiarzy. Za każdym razem, gdy ogłasza jej termin, nie brakuje chętnych z Polski, Niemiec czy tak odległych krajów, jak Stany Zjednoczone czy Meksyk.

Podczas Street Wars 2018 przez wiele godzin trwały prace nad dziełami. Jednym zajęło to kilka godzin, innym kilkanaście, a nawet kończyli następnego dnia. Podczas sobotnich zmagań odbyły się też walki taneczne, w których wzięli udział podopieczni szkoły tańca No Name Dance Studio Marceliny Leśniak. Była to znakomita okazja do integracji środowiska artystów ulicznych, a komu było mało - bawił się na after party w Klubie Kwadrat. O dobre nastroje zadbali też DJ Feel-X oraz DJ Endless.

Organizatorzy liczą, że w kolejnych latach uda się kontynuować imprezę.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka