Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1901
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sztuka ulicy gościła w mieście pod Śnieżką

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 7:15
Aktualizacja: Wtorek, 14 sierpnia 2018, 4:43
Autor: WAC
Fot. WAC
Artyści ulicy na dwa dni objęli we władanie centrum Karpcza podczas odbywającego się w miniony weekend (11–12.08) Open Street Festivalu.

Organizatorem dwudniowego święta sztuki w plenerze był Urząd Miasta w Karpaczu. Wydarzenia Open Street Festivalu odbywały się na deptaku, na placu przy parku przy ul. Mickiewicza oraz na stoku Kolorowa.

W programie nie zabrakło warsztatów artystycznych i cyrkowych. Podczas tych ostatnich dzieci mogły się nauczyć trudnej sztuki żonglerki, chodzenia na szczudłach oraz balansowania na linie. Otwarte warsztaty bębniarskie poprowadził zespół Foliba. Na deptaku królowały pokazy cyrkowe, teatralne oraz taneczne

Wisienką na torcie były występy gwiazd. W sobotę był to Czesław Mozil. W niedzielę porywający i niezwykle energetyczny koncert dał Marcin Wyrostek z zespołem Corazon. Pochodzący z Jeleniej Góry wirtuoz akordeonu zabrał publiczność w podróż w krainę tanga oraz utworów inspirowanych polską muzyka ludową. Na zakończenie Open Street Festivalu wystąpili Poparzeni Kawą 3.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group