Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 14 maja
Imieniny: Justyny, Macieja
Czytających: 14272
Zalogowanych: 72
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Szklarska Wyrypa wystartowała

Sobota, 26 czerwca 2010, 21:32
Aktualizacja: 21:33
Autor: arec
O godzinie 18 spod budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Szkoły Mistrzostwa Sportowego wystartował rajd przygodowy Szklarska Wyrypa.

Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów, które mają do pokonania 120 km trasy na rowerach i trekkingiem. Oprócz tego organizatorzy przygotowali 3 zadania specjalne: wspinaczkę, podejście i zjazd na linie oraz przeprawę nad rzeką rowerem.

Na czym polega rajd przygodowy organizatorzy opisywali przed startem: „Na trasie uczestnicy będą mieli do wykonania zadania specjalne związane z poruszaniem się na linach oraz odcinki specjalne, polegające na zbadaniu jakiegoś rejonu i odnalezieniu punktów kontrolnych. Potwierdzeniem obecności na punkcie jest perforacja na karcie startowej wykonana przy pomocy perforatora, typowego dla biegów na orientację.”

Jedną z nagród jest darmowe uczestnictwo w Przejściu dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza.

Organizatorami Szklarskiej Wyrypy są Sport Izery i Szkoła Górska Wyrypa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
597
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
 
Kultura
Muzeum Karkonoskie zaprasza na Noc Muzeów
 
Aktualności
Konferencja w Bukowcu
 
Aktualności
Konferencja w Bukowcu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group