Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8539
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szklane fantazje w nowym świetle

Poniedziałek, 7 grudnia 2009, 18:25
Aktualizacja: 18:26
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Szklane fantazje w nowym świetle
Fot. rylit
Absolwenci Liceum Plastycznego przy Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w salach Hotelu Caspar pochwalili się swoimi kruchymi pracami, które dodatkowo upiększyły ledowe luksy Karkonoskiego Festiwalu Światła.

Tradycyjna comiesięczna wystawa prezentowana w Hotelu Caspar tym razem jako impreza towarzysząca związana jest z II edycją Karkonoskiego Festiwalu Światła, którego współorganizatorem jest Robert Futerhendler, współwłaściciel placówki.

Wczoraj wieczorem odbył się wernisaż wystawy połączony z niedzielnym koncertem muzyki jazzowej. W progach Caspara powitano dyrekcję i nauczycieli z szefową ZSRA, Małgorzatą Kasztelan, Marka Mikruta, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Jeleniogórskiego oraz wielu zainteresowanych gości.

– O sztuce nie należy dużo mówić, że sztuka musi bronić się sama – powiedziała Małgorzata Kasztelan. – Dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć przepięknych szklanych dzieł wyeksponowanych w kolorowym świetle. Wystawa będzie czynna w czasie trwania II Karkonoskiego Festiwalu Światła, czyli do 10 stycznia 2010 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group