Piątek, 9 czerwca
Imieniny: Dominika, Felicjana
Czytających: 8942
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Szczęśliwy finał poszukiwań15–letniego Janka

Środa, 15 grudnia 2021, 11:21
Aktualizacja: 12:22
Autor: 112
Powiat: Szczęśliwy finał poszukiwań15–letniego Janka
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci wspólnie z innymi służbami szukali 15-letniego Janka, który wczoraj (14.12) zaginął w Starej Kamienicy. Chłopiec ostatni raz widziany był pod szkołą. Poszukiwania nieletniego zakończyły się sukcesem. Po kilku godzinach chłopca całego i zdrowego odnaleźli policjanci jeleniogórskiej drogówki.

14 grudnia oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony przez matkę o zaginięciu 15-letniego syna. Chłopiec ostatni raz widziany był pod szkołą w Starej Kamienicy około godziny 15.00. Doszło tam do nieprozumienia z rówieśnikami, po którym chłopiec oddalił się z przystanku autobusowego w nieznanym kierunku.

Rozpoczęły się poszukiwania chłopca, w których uczestniczyli jeleniogórscy policjanci, policjanci z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, policjanci ze Zgorzelca wraz z psem do poszukiwań osób, strażacy, ratownicy GOPR. Funkcjonariusze przeszukiwali teren pomiędzy miejscowościami, sprawdzano drogi, leśne szlaki.

Po kilku godzinach poszukiwania zakończyły się sukcesem. Nieletni cały i zdrowy został odnaleziony w Starej Kamienicy przez policjantów jeleniogórskiej drogówki. Chłopiec oświadczył, że po kłótni z rówieśnikami zdenerwował się, a następnie oddalił się z przystanku, nie czekając na transport do domu. Próbował wrócić pieszo, jednak zgubił się i zaczął błądzić pomiędzy miejscowościami gminy Stara Kamienica.

Twoja reakcja na artykuł?

18
69%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
8%
Złości
5
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
74
Plac Ratuszowy
8%
Plac Piastowski
54%
Wolę miejskie parki
38%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group