Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5838
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczegółowy terminarz klasy okręgowej

Wiadomości: klasa okręgowa
Wtorek, 19 lipca 2016, 13:14
Aktualizacja: 13:16
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze opublikował terminarz rundy jesiennej rozgrywek klasy okręgowej.

1. kolejka - 13-14 sierpnia
Woskar Szklarska Poręba - Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów
Stella Lubomierz - GKS Raciborowice
KS Stare Jaroszowice - Orliki Węgliniec
Sparta Zebrzydowa - Sudety Giebułtów
Hutnik Pieńsk - Czarni Lwówek Śląski
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów

2. kolejka - 20-21 sierpnia
Olimpia Kamienna Góra - Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski - Gryf Gryfów Śląski
Sudety Giebułtów - Hutnik Pieńsk
Orliki Węgliniec - Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice - KS Stare Jaroszowice
Twardy Świętoszów - Stella Lubomierz
Łużyce Lubań - Piast Dziwiszów
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa

3. kolejka - 24 sierpnia
Pogoń Świerzawa - Olimpia Kamienna Góra
Piast Dziwiszów - Woskar Szklarska Poręba
Stella Lubomierz - Łużyce Lubań
KS Stare Jaroszowice - Twardy Świętoszów
Sparta Zebrzydowa - GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk - Orliki Węgliniec
Gryf Gryfów Śląski - Sudety Giebułtów
Cosmos Radzimów - Czarni Lwówek Śląski

4. kolejka - 27-28 sierpnia
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski
Sudety Giebułtów - Cosmos Radzimów
Orliki Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski
GKS Raciborowice - Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów - Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań - KS Stare Jaroszowice
Woskar Szklarska Poręba - Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa - Piast Dziwiszów

5. kolejka - 3-4 września
Piast Dziwiszów - Olimpia Kamienna Góra
Stella Lubomierz - Pogoń Świerzawa
KS Stare Jaroszowice - Woskar Szklarska Poręba
Sparta Zebrzydowa - Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk - Twardy Świętoszów
Gryf Gryfów Śląski - GKS Raciborowice
Cosmos Radzimów - Orliki Węgliniec
Czarni Lwówek Śląski - Sudety Giebułtów

6. kolejka - 10-11 września
Olimpia Kamienna Góra - Sudety Giebułtów
Orliki Węgliniec - Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice - Cosmos Radzimów
Twardy Świętoszów - Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk
Woskar Szklarska Poręba - Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa - KS Stare Jaroszowice
Piast Dziwiszów - Stella Lubomierz

7. kolejka - 17-18 września
Stella Lubomierz - Olimpia Kamienna Góra
KS Stare Jaroszowice - Piast Dziwiszów
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań
Cosmos Radzimów - Twardy Świętoszów
Czarni Lwówek Śląski - GKS Raciborowice
Sudety Giebułtów - Orliki Węgliniec

8. kolejka - 24-25 września
Olimpia Kamienna Góra - Orliki Węgliniec
GKS Raciborowice - Sudety Giebułtów
Twardy Świętoszów - Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań - Cosmos Radzimów
Woskar Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa - Hutnik Pieńsk
Piast Dziwiszów - Sparta Zebrzydowa
Stella Lubomierz - KS Stare Jaroszowice

9. kolejka - 1-2 października
KS Stare Jaroszowice - Olimpia Kamienna Góra
Sparta Zebrzydowa - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Piast Dziwiszów
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa
Cosmos Radzimów - Woskar Szklarska Poręba
Czarni Lwówek Śląski - Łużyce Lubań
Sudety Giebułtów - Twardy Świętoszów
Orliki Węgliniec - GKS Raciborowice

10. kolejka - 8-9 października
Olimpia Kamienna Góra - GKS Raciborowice
Twardy Świętoszów - Orliki Węgliniec
Łużyce Lubań - Sudety Giebułtów
Woskar Szklarska Poręba - Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Świerzawa - Cosmos Radzimów
Piast Dziwiszów - Gryf Gryfów Śląski
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa

11. kolejka - 15-16 października
Sparta Zebrzydowa - Olimpia Kamienna Góra
Hutnik Pieńsk - KS Stare Jaroszowice
Gryf Gryfów Śląski - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Piast Dziwiszów
Czarni Lwówek Śląski - Pogoń Świerzawa
Sudety Giebułtów - Woskar Szklarska Poręba
Orliki Węgliniec - Łużyce Lubań
GKS Raciborowice - Twardy Świętoszów

12. kolejka - 22-23 października
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów
Łużyce Lubań - GKS Raciborowice
Woskar Szklarska Poręba - Orliki Węgliniec
Pogoń Świerzawa - Sudety Giebułtów
Piast Dziwiszów - Czarni Lwówek Śląski
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
KS Stare Jaroszowice - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk

13. kolejka - 29-30 października
Hutnik Pieńsk - Olimpia Kamienna Góra
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa
Cosmos Radzimów - KS Stare Jaroszowice
Czarni Lwówek Śląski - Stella Lubomierz
Sudety Giebułtów - Piast Dziwiszów
Orliki Węgliniec - Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice - Woskar Szklarska Poręba
Twardy Świętoszów - Łużyce Lubań

14. kolejka - 5-6 listopada
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań
Woskar Szklarska Poręba - Twardy Świętoszów
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów - Orliki Węgliniec
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów
KS Stare Jaroszowice - Czarni Lwówek Śląski
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski

15. kolejka - 12-13 listopada
Gryf Gryfów Śląski - Olimpia Kamienna Góra
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk
Czarni Lwówek Śląski - Sparta Zebrzydowa
Sudety Giebułtów - KS Stare Jaroszowice
Orliki Węgliniec - Stella Lubomierz
GKS Raciborowice - Piast Dziwiszów
Twardy Świętoszów - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group