Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5817
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Szansa na sukces pod Szrenicą

Środa, 25 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:50
Autor: TEJO
Na cenne nagrody mogą liczyć turyści, którzy wezmą udział w konkursie „Grosik dla miasta, bonus dla Ciebie”.

Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie ludzi odwiedzających miasto pod Szrenicą do płacenia tak zwanego „klimatycznego”, a gestorów bazy turystycznej – do pobierania i odprowadzania tych pieniędzy do kasy miasta.

W ten sposób pozyskane złotówki przyczyniają się co roku do poprawy estetyki Szklarskiej Poręby oraz przeznaczane są na promocję różnych imprez.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, które uiściły opłatę klimatyczną. Muszą też wypełnić kupon konkursowy, który weźmie udział w losowaniu.
Podczas pobytu w mieście pod Szrenicą jednej osobie przysługuje jeden kupon.

Kupony dostępne są w Biurze Informacji Turystycznej przy ulicy Pstrowskiego w Szklarskiej Porębie. Tam należy je wypełnić, odpowiedzieć na konkursowe pytanie oraz wrzucić do urny. Na kuponie jest też karta, która uprawnia do zniżek w wielu sklepach i lokalach gastronomicznych w Szklarskiej Porębie.

Najważniejsze jednak jest losowanie nagród. Pierwsze – już 18 lutego. Do wygrania tygodniowy pobyt dla dwóch osób w „Villi Romantica”, oraz dwa weekendy dla dwóch osób w hotelach „Bornit” oraz „Szrenica”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group