Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6612
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Szał przed mundialem

Wtorek, 6 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 6 czerwca 2006, 23:14
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Szał przed mundialem
Fot. Jelonka.com
Wstrzymane urlopy i wzmożona czujność to działania podjęte przez funkcjonariuszy Straży Granicznej przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Niemczech. Zaczęli też działać bukmacherzy. Można u nich wygrać fortunę.

Podporucznik Joanna Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Staży Granicznej, spodziewa się, że wielu kibiców z Polski i Ukrainy wybierze się na Mundial przez przejście graniczne w Jędrzychowicach blisko Zgorzelca.
Tłoczno może być już w najbliższych dniach.

– Pogranicznicy na pewno będą mieć więcej pracy. Na jej brak nie narzekają już we wtorek. Na granicy tworzą się kolejki tirów, które nie mogły wjechać do Niemiec w poniedziałek. Był tam dzień wolny z okazji Zielonych Świątek – usłyszeliśmy.

Strażnicy graniczni zapewniają, że będą czujni, ale też zadbają o to, aby ruch na polsko-niemieckiej granicy odbywał się na bieżąco.

Mundialowe szaleństwo już poczuli miłośnicy obstawiania wyników w zakładach bukmacherskich.
Ci, którzy obstawią, że Polska zdobędzie tytuł mistrza świata, za każde wpłacone 10 złotych mają szansę dostać tysiąc złotych.
Bukmacherzy dają najwięcej szans Brazylii: za 10 złotych – w przypadku, kiedy canarinhos wygrają imprezę – każdy obstawiający dostanie około 40 złotych.
Aż 9 tysięcy PLN może wygrać osoba, która trafi z prognozą, że Puchar Świata zdobędzie drużyna Trynidadu lub Tobago.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group