Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 6922
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szał pięknych ciał w Norwidzie – video

Sobota, 27 czerwca 2009, 22:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 czerwca 2009, 7:54
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szał pięknych ciał w Norwidzie – video
Fot. TEJO
Legniczanka Maria Nowakowska została Miss Polonia Dolnego Śląska zwyciężając 15 konkurentek do tronu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu. Nasza piękność – za burtą. Uroczysta gala zakończyła się po godz. 22 w Teatrze Norwida.

Maria Nowakowska, miss Ziemi Legnickiej, została owacyjnie przyjęta przez licznych fanów, a ogłoszenie jej nazwiska jako triumfatorki całego konkursu przyjęto z entuzjazmem. Sama królowa piękności nie kryła wzruszenia i radości. Wygrała 5000 złotych i wystartuje w finale wyborów Miss Polonia. Pierwsza wicemiss dostała 3 000 zł, druga wicemiss - 2 000 zł.

Niestety, przepadła piękność z Jeleniej Góry, Marietta Gutek, dla której cały konkurs był scenicznym debiutem. Może następnym razem? Jeleniogórzanka ma dopiero 19 lat.
Pierwszą wicemiss została piękność z Wrocławia: Magdalena Bułat, a drugą wicemiss – Ilona Różniecka. Największą sympatię wśród publiczności wzbudziła Ewelina Kopczyńska,

Piękną szesnastkę pań, która kilka razy defilowała w różnych strojach przez scenę Teatru Norwida podziwiali i oklaskiwali widzowie, którzy prawie zapełnili widownię. Szczególne emocje, jak to przy takich okazjach bywa, wzbudziło wyjście w strojach kąpielowych oraz w szlafroczkach, spod których przedzierały się odpowiednio eksponowane damskie wdzięki.

Mocną i obfitą w decybele oprawę muzyczną zapewnił Jose Torres, mieszkający w Polsce Kubańczyk z grupą, w której na perkusji gra jego syn: Tomasz Torres. Szczególnymi oklaskami nagrodzono wykonanie przeboju o przyjaźni polsko-kubańskiej – jak zażartował sam Torres – „Pije Kuba do Jakuba”, oczywiście w odpowiedniej aranżacji z wyspy jak wulkan gorącej. Wcześniej wystąpiła Monika Gruszczyńska, śpiewająca sopranem liryczno-spintowym. Wykonała, między innymi, przebój Danuty Rinn "Sexapeal to nasza broń kobieca". Był też szlagier sprzed lat "Bo ja się boje sama spać". Artystka śpiewając tę piosenkę wyszła do publiczności i na dłużej zatrzymała się przy prezydencie Marku Obrębalskim. Widzowie mogli zobaczyć też pokaz mody z kolekcji Ewy Minge.

Na widowni zasiedli zaproszeni goście, a wśród nich poseł Marcin Zawiła z małżonką, wspomniany prezydent Marek Obrębalski z połowicą. Z żonami przyszli także zastępca prezydenta Zbigniew Szereniuk oraz wiceprzewodniczący rady miasta Józef Sarzyński. Była szefowa komisji kultury w sejmiku dolnośląskim radna Elżbieta Zakrzewska. Wszyscy, a zwłaszcza panowie, bawili się przednio. Gala zakończyła się bankietem dla zaproszonych gości. W roli gospodarza wystąpił dyrektor Teatru Norwida Bogdan Koca.

Galę i wybory Miss Polonia Dolnego Śląska zorganizowały Telewizja Dami oraz Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Obejrzyj video!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (68)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group