Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Swój chłop w Sejmie. Były radny kandyduje do parlamentu

Czwartek, 15 września 2011, 9:29
Aktualizacja: 9:30
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Swój chłop w Sejmie. Były radny kandyduje do parlamentu
Fot. ....
Były jeleniogórski radny związany z Unią Pracy kandyduje w wyborach parlamentarnych do Sejmu RP z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Kazimierz Klimek, bo o nim mowa, startuje z hasłem „Swój chłop nadzieją w Sejmie, Kandydat do Sejmu RP inni niż wszyscy”. – Jestem jednym z niewielu rodowitych jeleniogórzan, którzy ubiegają się o poselski mandat – mówi Kazimierz Klimek.

W latach 2002 – 2006 zasiadał w radzie miasta, związany jest z Unią Pracy, ale startuje z listy PSL. W swoich założeniach wyborczych kandydat podkreśla, , że jest za ochroną polskich przedsiębiorców i rzemieślników przed niezdrową konkurencją zza granicy, która doprowadza do likwidacji rodzimych firm z tradycjami. K. Klimek chce także zwiększyć dotacje dla rolników i tworzyć takie prawo, które zachęci młodych Polaków do tworzenia gospodarstw rolnych i turystycznych. Tymczasem wielu z nich szuka szczęścia w innych krajach. Kandydat widzi zagrożenie w obywatelach UE, którzy będą mogli wykupować ziemię i jest ryzyko, że zostawią ją odłogiem. Kazimierz Klimek jest także za zwiększeniem opieki socjalnej państwa nad obywatelami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group