Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 6916
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świętowali nasi strażacy

Niedziela, 26 maja 2019, 6:07
Aktualizacja: Wtorek, 28 maja 2019, 12:57
Autor: WAC
Jelenia Góra: Świętowali nasi strażacy
Fot. WAC
Życzenia tylu samo powrotów co wyjazdów odbierali strażacy podczas uroczystości z okazji Powiatowego Dnia Strażaka, które odbyły się wczoraj (25.05) na Placu Ratuszowym.

Wraz ze strażakami ich święto celebrowali: wiceminister Edukacji Narodowej Marzena Machałek, posłanka Zofia Czernow, senator Krzysztof Mróz, lokalni samorządowcy oraz przedstawiciele innych służb mundurowych. Nie zabrakło też mieszkańców Jeleniej Góry. O oprawę uroczystości zadbała orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Piechowicach.

Powiatowy Dzień Strażaka tradycyjnie był okazją do wręczenia wyróżniającym się strażakom odznaczeń resortowych, awansów na wyższe stopnie oraz nagród od samorządowców. Szczególny powód do radości mieli strażacy – ochotnicy z Karpacza, których wyposażenie wzbogaciło się o samochód specjalny Jelcz. Nowe samochody trafiły też do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Są to: pojazd rozpoznawczo-ratowniczy marki isuzu z systemem gaśniczo-tnącym Cobra oraz peugeot rifter do logistycznego wsparcia długotrwałych działań ratowniczych.

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group