Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4073
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Świetny start kajakarzy KKK

Czwartek, 29 maja 2008, 10:26
Aktualizacja: 10:27
Autor: ROB
REGION: Świetny start kajakarzy KKK
Fot. Archiwum KKK
Tomasz Czaplicki zwyciężył w otwartych mistrzostwach Polski seniorów we freestylu kajakowym. Zawody odbyły się na torze w Wietrznicach.

Czaplicki nie miał sobie równych. Dobrze też wypadli jego klubowi koledzy. Michał Wrzal zakończył zawody tuż za podium, na najgorszym dla sportowców 4. miejscu. Z kolei Marcin Marchowski był dziesiąty. To bardzo dobry wynik zważywszy, że zawodnik miał 2 lata przerwy i dopiero niedawno wrócił do treningów.

Według nieoficjalnych nadal wyników, reprezentanci KKK drużynowo zajęli 3 miejsce. Wyjazd jeleniogórzan wsparły finansowo Jeleniogórskie Elektrownie Wodne.

To pierwsza w tym roku tak ważna impreza we freestyle’u kajakowym, dlatego szczególnie cieszą dobre miejsca zawodników KKK. W tegorocznych mistrzostwach Polski uczestniczyło blisko 50 zawodników w czterech kategoriach.

Zawodnicy KKK przygotowują się już do następnej poważnej imprezy w tym sezonie – mistrzostw Austrii oraz Słowenii, które rozegrane zostaną w czerwcu. Będzie to okazja skonfrontowania swoich umiejętności z czołowymi zawodnikami Europy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group