Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3195
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetny debiut wraków!

Niedziela, 24 czerwca 2018, 15:50
Aktualizacja: Wtorek, 26 czerwca 2018, 21:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Świetny debiut wraków!
Fot. Tomek Raczyński
Za nami pierwszy w Jeleniej Górze wyścig wraków. Na terenie dawnego poligonu do rywalizacji przystąpiło około 80 załóg w pojazdach, których wartość nie mogła przekraczać tysiąca złotych. Impreza spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem kibiców i prawdopodobnie będzie kontynuowana.

Ekipa Jelenie Wraki przy współpracy z doświadczonymi organizatorami Wrak Race zapewniła jeleniogórzanom moc wrażeń. Na liście startowej pojawiło się wiele załóg z Kotliny Jeleniogórskiej, co przekonuje, że jest potrzeba organizacji takich imprez. Wysoka frekwencja była też wśród widzów, co było widoczne już na Alei Solidarności, gdzie parkowało mnóstwo kierowców.

Jak przystało na wyścig wraków, wyobraźnia i inwencja twórcza uczestników robiła wrażenie - wielu z nich poświęciło sporo czasu, aby ozdobić swoje auto z duszą. O dobre nastroje publiczności dbała zarówno komiczna "Janina", jak i bohater programu Złomowisko.pl - Kapitan Jawor, który był specjalnym gościem pierwszego w Jeleniej Górze Wrak Race. Dodatkową atrakcją była też możliwość przejażdżki wrak-taksówką po torze, na którym zmagali się uczestnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group