Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 7156
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świetne występy naszych zawodników podczas Polbank Cup

Wiadomości: Zakopane
Niedziela, 6 lutego 2011, 1:30
Aktualizacja: Czwartek, 10 lutego 2011, 1:13
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W rozgrywanych w piątek i sobotę zawodach Polbank Cup 2011 w Zakopanem z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci ziemi jeleniogórskiej. W klasyfikacji generalnej po sześciu biegach prowadzą Marzena Maciulewicz i Tomasz Jurczak.

Piąty i szósty bieg w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska" odbywały się przy silnym wietrze. W trudnych warunkach bardzo dobrze spisali się: Marzena Maciulewicz (MUKS Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk), Urszula Łętocha, Karolina Mrowca, Mariusz Dziadkowiec (KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz), Tomasz Jurczak, Norbert Maciulewicz, Anna Kalina (MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka) oraz Róża Łyjak (MKS Karkonosze).

Następne zawody z cyklu Polbank Cup 2011 odbędą się 11 i 12 lutego 2011 r. w Dusznikach-Zdroju.

Wyniki:

Juniorzy B (1993-1994) 10 km F
1. Swen Rakoszek UKS Karlik Przezchlebie/SMS Szczyrk - 27:23,0
2. Konrad Motor UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 27:35,8
3. Robert Bieda UKS Sołtysianie Stare Bystre - 27:44,5
4. Mariusz Dziadkowiec Michoń KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz - 28:00,8
5. Patrycjusz Polok MKS Istebna /SMS Szczyrk - 28:15,3
6. Andrzej Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane - 28:41,1

Wystartowało 45 zawodników

Klasyfikacja generalna junior B po sześciu biegach
1. Konrad Motor UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 530 pkt.
2. Sven Rakoszek UKS Karlik Przezchlebie/SMS Szczyrk - 377 pkt.
3. Robert Bieda UKS Sołtysianie Stare Bystre - 341 pkt.
4. Krzysztof Kukuczka NKS Trójwieś Beskidzka - 297 pkt.
5. Patrycjusz Polok MKS Istebna - 282 pkt.
6. Mariusz Dziadkowiec Michoń KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz- 235 pkt.

Juniorki B (1993-1994) - 10 km F
1. Marzena Maciulewicz MUKS Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 31:51,8

2. Dominika Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk - 33:09,7
3. Urszula Łętocha KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz - 33:23,3
4. Karolina Mrowca KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz - 34:11,6

5. Sabina Śpiewak MKS Wodzisław Śląski/SMS Szczyrk - 34:13,8
6. Dorota Pilch KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk - 35:11,2

Wystartowało 28 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka B po sześciu biegach
1. Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 560 pkt.

2. Dominika Hulawy MKS Istebna/SMS Szczyrk - 410 pkt.
3. Sabina Śpiewak MKS Wodzisław Śląski/SMS Szczyrk - 291 pkt.
4. Paula Socha MKS Halicz Ustrzyki Dolne/SMS Zakopane - 272 pkt.
5. Magdalena Czusz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Zakopane - 247 pkt.
6. Urszula Łętocha KS Śnieżka Karpacz/SMS Karpacz - 240 pkt.

Juniorzy C (1995 -96) 5 km F
1. Kamil Bugiel UMKS Marklowice - 14:49,8
2. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 14:53,0
3. Mateusz Mitko UMKS Marklowice - 15:00,3
4. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski - 15:08,6
5. Tomasz Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka - 15:09,9
6. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 15:17,7

Wystartowało 52 zawodników

Klasyfikacja generalna junior C po sześciu biegach
1. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 560 pkt.

2. Tomasz Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka - 337 pkt.
3. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 320 pkt.
4. Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski - 296 pkt.
5. Kamil Bugiel UMKS Marklowice - 284 pkt.
6. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 272 pkt.

Juniorki C (1995 -96) 5 km F
1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 16:52,7
2. Sylwia Molitor UMKS Marklowice - 16:56,1
3. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 17:45,1
4. Anna Kalina MUKS Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 17:49,7
5. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko - 18:10,7
6. Ewelina Białoń AZS AWF Kraków Zakopane - 18:11,9

Wystartowało 45 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka C po sześciu biegach
1. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski – 580 pkt.
2. Sylwia Molitor UMKS Marklowice - 420 pkt.
3. Ewelina Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski - 381 pkt.
4. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice/Gimnazjum Lubawka - 300 pkt.
5. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 241 pkt.
5. Maria Skałka UKS Hilltop Osieczany - 224 pkt.

Juniorzy D (1997-1998) 3 km F
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice - 7:23,2
2. Mateusz Siatka UKS Orliki Wiśniowa - 7:32,4
3. Filip Kroemer UKMS Marklowice - 7:42,4
4. Mateusz Kuruc UKS Hańczowa - 7:49,1
5. Mariusz Sewastynowicz MKS Istebna - 7:50,0
6. Arkadiusz Posiadała UKS Rawa Siedlce - 7:51,6

Wystartowało 62 zawodników

Klasyfikacja generalna junior D po sześciu biegach
1. Mateusz Siatka UKS Orliki Wiśniowa - 420 pkt.
2. Rafał Szymbara MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 417 pkt.
3. Filip Kroemer UMKS Marklowice - 392 pkt.
4. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice - 346 pkt.
5. Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski - 302 pkt.
6. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 278 pkt

Juniorki D (1997-1998) 3 km F
1. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 8:35,5
2. Agata Warło UMKS Marklowice - 8:48,7
3. Justyna Pradziad LKS Poroniec/SMS Zakopane - 9:06,7
4. Weronika Legierska MKS Istebna - 9:10,2
5. Róża Łyjak MKS Karkonosze - 9:24,3
6. Paulina Mocur MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9:25,8

Wystartowało 58 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka D po sześciu biegach
1. Agata Warło UMKS Marklowice - 480 pkt.
. Weronika Legierska MKS Istebna - 420 pkt.
3. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 416 pkt.
4. Paulina Mocur MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 307 pkt.
5. Justyna Pradziad LKS Poroniec/SMS Zakopane - 295 pkt.
6. Marcelina Konik MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 226 pkt.

Juniorzy E (1999 i młodsi) 2,5 km F
1. Artur Wacławiak UKS Sołtysianie Stare Bystre - 7:36,1
2. Jan Raczkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 7:40,5
3. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski - 7:44,2
4. Kacper Guńka UKS Chochołów - 7:44,5
5. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 7:44,7
6. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 7:45,9

Wystartowało 52 zawodników

Klasyfikacja generalna junior E po sześciu biegach
1. Jan Raczkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 469 pkt.
2. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 385 pkt.
3. Artur Wacławiak UKS Sołtysianie Stare Bystre - 340 pkt.
4. Jan Żółkiewski MULKS Tomaszów Lubelski - 279 pkt.
5. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 273 pkt.
6. Damian Dawid KS Jedność Nowy Sącz - 227 pkt.

Juniorki E (1999 i młodsi) 2,5 km F
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 7:49,9
2. Joanna Jakieła BKS Kościelisko - 8:08,6
3. Monika Mazurkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 8:15,4
4. Magda Piczura UKS Krokus SP 1 Ciche - 8:29,7
5. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra - 8:34,3
6. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski - 8:37,3

Wystartowały 53 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka E po sześciu biegach
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 580 pkt.
2. Monika Mazurkiewicz MULKS Tomaszów Lubelski - 336 pkt.
3. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra - 325 pkt.
4. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 272 pkt.
5. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze - 249 pkt.
6. Iwona Piekarz SKS Hilltop Osieczany - 214 pkt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group