Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6694
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetna zabawa w Krainie Deszczowców

Piątek, 14 marca 2014, 8:36
Aktualizacja: 8:40
Autor: Org
Jelenia Góra: Świetna zabawa w Krainie Deszczowców
Fot. Organizator
Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na kolejny poranek rodzinny, tym razem z Baltazarem Gąbką. Impreza odbędzie się 30 marca (niedziela) o godz. 12.00 w sali widowiskowej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto już teraz zarezerwować bilety.

Podczas marcowego spotkania organizatorzy zapraszają na pełen przygód i humoru szpiegowski poranek.

- Będziemy bawić się z polskimi bajkami z serii „Porwanie Baltazara Gąbki”. Aby uratować słynnego badacza Baltazara Gąbkę trzeba wyruszyć w podróż do Krainy Deszczowców. Książę Krak wysyła na ratunek Smoka Wawelskiego, towarzyszy mu nadworny kucharz Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka. Ich tropem podąża tajemniczy szpieg Don Pedro de Pommidore, Carramba! Czy dołączysz do ekspedycji ratunkowej? – pytają organizatorzy i dodają: zachęcamy dzieci i rodziców do przebrania się za Szpiegów z Krainy Deszczowców.

Poza projekcją, jak zwykle, nie zabraknie kreatywnych warsztatów plastycznych, słodkich niespodzianek i losowania nagród. Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona.

- Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Trzeba pamiętać, że ważność rezerwacji wynosi trzy dni, dlatego prosimy o terminowe regulowanie należności. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00 - 20.00, tel. 75 755 37 70 – dodają organizatorzy.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra. Patronat medialny sprawują: Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Termy Cieplickie Sp. z o.o., Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem - Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group