Piątek, 14 maja
Imieniny: Justyny, Macieja
Czytających: 3596
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siedlęcin: Świetna zabawa podczas Pikniku Cross Country

Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 0:11
Aktualizacja: Wtorek, 12 kwietnia 2011, 2:04
Autor: Przemo
Siedlęcin: Świetna zabawa podczas Pikniku Cross Country
Fot. Robert Ignaciak
Wielbiciele sportów motorowych licznie zgromadzili się w Siedlęcinie, by oglądać poczynania zawodników inaugurujących sezon 2011 w Pucharze Dolnego Śląska.

W klasie E2/E3 najlepszy był Damian Kurowski z Sędziszowej, tuż za nim uplasował się Przemysław Marszałek z Jeleniej Góry. Na najniższym stopniu podium stanął Sebastian Borowski z Dziwiszowa. W klasie E1 triumfował jeleniogórzanin, zawodnik Moto klubu Siedlęcin: Piotr Nowicki, drugi był Marek Dolejs, a trzeci Marcin Joniak. Wśród weteranów najlepszy był reprezentant Niemiec Marko Poppetz, przed Romanem Hajdamowiczem z Siedlęcina oraz Mieczysławem Łagowskim.

Dzięki doskonałej organizacji na imprezę zjechała duża rzesza kibiców oraz 97 zawodników, oprócz Polaków startowali także Czesi oraz Niemcy. XXIII Piknik Cross Country za nami, kolejna edycja już 11 września 2011 roku. Organizatorzy wybrali szczególne daty na zlot crossowców, kwietniowa edycja odbyła się w rocznicę katastrofy pod Smoleńskiem, a następna odbędzie się w 10. rocznicę terrorystycznych ataków na Stany Zjednoczone. Jest to jednak doskonała alternatywa dla tych, którzy zadumę noszą w sercu, a nie na pokaz.

W sezonie 2011 w ramach Pucharu Dolnego Śląska odbędzie się 10 rund cross country, z czego do klasyfikacji końcowej wliczone będą punkty zdobyte w 9 rundach. Odejmuje się od klasyfikacji końcowej rundę, w której zawodnik zdobył najmniej punktów lub nie startował. W przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje większa liczba lepszych miejsc.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group