Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 6924
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetna zabawa na kortach przy Sudeckiej

Poniedziałek, 6 października 2014, 19:59
Aktualizacja: 20:01
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Świetna zabawa na kortach przy Sudeckiej
Fot. archiwum
W poprzedni weekend odbyła się już druga edycja turnieju tenisowego dla dzieci i młodzieży. Zacięta rywalizacja na korcie, pełno uśmiechów i mnóstwo nagród, tak w skrócie można opisać turniej Akademii Tenisa Ziemnego "Fun&Play". Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach zgodnie z programem przyjętym przez PZT "Tenis10" na kortach przy ul. Sudeckiej.

Na starcie stanęło niemal 40 adeptów białego sportu. Dopisali również kibice, którzy całymi rodzinami stawili się, aby dopingować swoje pociechy. Pomalowane twarze dzieci, zajadanie się jedzeniem z grilla, miło było obserwować co dzieje się na jeleniogórskich kortach. Rewelacyjna organizacja i świetne podejście do dzieci można zauważyć w osobie organizatora i trenera Pawła Skoczka.

- Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy do pana Pawła, miło patrzeć jak dzieci rozwijają się w dobrych rękach. Nie ma narzekania, ciągle są organizowane różnego typu turnieje - oby tak dalej! - mówiła Karolina, mama jednego z uczestników.

- Chciałbym pogratulować dzieciom i młodzieży za wytrwałość w treningach, widzieliśmy zacięcie na twarzach uczestników, którzy dawały z siebie naprawdę wszystko. Widać że rok wspólnych treningów przynosi świetne efekty. W przyszłym roku chcemy kontynuować cykl
turniejów, cały czas chcemy się rozwijać. Dziękuję wszystkim za przybycie i świetną zabawę
- dodał trener Paweł Skoczek.

Informacje o treningach oraz zapisy pod numerem telefonu: 505-406-123

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
699
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group