Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7971
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Świąteczny stół z gwiazdą

Sobota, 27 marca 2010, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Karolina
JELENIA GÓRA: Świąteczny stół z gwiazdą
Fot. ....
Dziś w jeleniogórskim Tesco odbędzie się happening Joanny Bartel.

Aktorka kojarzona jest głównie z serialem komediowym „Święta wojna”. Tego dnia klienci jeleniogórskiej galerii będą mogli wspólnie z artystką spędzić miło czas przy wielkanocnym stole. W ramach dodatkowych atrakcji organizatorzy przygotowali także kulinarną degustację oraz konkursy i zabawy dla publiczności.

Między godz. 17.00 a 19.00 w pasażu zostanie ustawiony bogaty wielkanocny stół, na którym znajdą się tradycyjne świąteczne potrawy. Nie zabraknie też pięknych dekoracji i regionalnych przysmaków do degustacji dla wszystkich. Wszystko z opisem i przepisem.

Joanna Bartel jest polską aktorką, artystką kabaretową i wokalistką. Czasami wciela się także w rolę konferansjera. Największą popularność przyniosła jej rola Andzi Dworniok w serialu komediowym „Święta wojna”. Obecnie na antenie telewizji prowadzi znany i lubiany program „Śmiechu Warte”. Podczas spotkania w jeleniogórskim Tesco aktorka opowie w zabawny sposób o wielkanocnych tradycjach i obyczajach. Odwiedzający w tym czasie galerię będą mogli porozmawiać i otrzymać autograf od tej sympatycznej artystki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group