Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3296
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczny koncert wkrótce w „Muflonie”

Wtorek, 14 grudnia 2021, 5:05
Autor: JCK Muflon
Jelenia Góra: Świąteczny koncert wkrótce w „Muflonie”
Fot. JCK Muflon
W piątek, 17 grudnia o godz. 18.00 Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na koncert, podczas którego wystąpią laureatki i laureaci XIII Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2021 oraz dzieci z pracowni wokalnej JCK „Muflon”. Wstęp bezpłatny.

W sali widowiskowej „Muflonu” zaśpiewają Maja Bogucka (I miejsce w kategorii 7-12 lat), Anna Matvieieva (III miejsce w kategorii 7-12 lat), Antonina Krajda (wyróżnienie w kategorii 7-12 lat) Kinga Kusion (I miejsce w kategorii 13-17 lat) oraz zespół TWA z Opola (wyróżnienie w kategorii: Dorośli, Nagroda Publiczności). Zaprezentują się także uczestniczki zajęć wokalnych JCK „Muflon”, którym przewodzi instruktorka i wokalistka – Anna Kosa.

W nastrojowym repertuarze tego koncertu, pełnego ciepła, znajdą się m.in. utwory takie jak: „Pastorałka od serca do ucha”, „Dziecina mała”, „Świąteczny śnieg”, „Mizerna, cicha”, „Jest taki dzień”, „Dalej, dalej pędzą sanie" oraz „Nowy rok-hop”.

Koncert poprowadzą: Anna Kosa i Łukasz Prochacki
Oprawa wizualna i nagłośnienie: Marcin Sweklej

Organizatorzy proszą o przestrzeganie norm sanitarnych związanych z pandemią COVID-19, a przede wszystkim o noszenie maseczek.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group