Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6453
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świat mojej wyobraźni – konkurs w „Muflonie”

Sobota, 3 marca 2018, 12:27
Aktualizacja: 12:57
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Świat mojej wyobraźni – konkurs w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze– Sobieszowie zaprasza przedszkolaki oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”.

4. edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat mojej wyobraźni” ma na celu inspirowanie młodych ludzi do tworzenia oraz wyrażania siebie.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Świat mojej wyobraźni” zachęca jego uczestników i uczestniczki do niczym nieskrępowanego ukazywania przygód ich świadomości poprzez sztukę. Jest inspiracją, by z odwagą, zaprezentować ukryte dotąd, przed wzrokiem innych – obszary ich wewnętrznych światów, gdzie piękno i zgroza przeplatają się ze sobą, gdzie niewyrażalne nagle daje o sobie znać poprzez akt twórczy, który jest również intymną rozmową z sobą samym.

Swobodna ekspresja wyobraźni, brak autocenzury, eksploracja przestrzeni własnej pamięci, myśli i wyobrażeń, może także stać się aktem komunikacji z rówieśnikami czy autorytetami, daje szansę, by przedstawić się otoczeniu i z nim porozumieć.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Podzielony jest na trzy grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat i będzie trwał do 19 kwietnia 2018. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 kwietnia 2018.

Regulamin konkursu dostępny na stronie muflon.sobieszow.pl oraz w sekretariacie MDK „Muflon”.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group