Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5447
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Superfacet na… gondoli – akcja już jutro

Piątek, 9 sierpnia 2013, 8:02
Aktualizacja: 8:04
Autor: Org
Region: Superfacet na… gondoli – akcja już jutro
Fot. Organizator
„Póki chodzę jestem zdrowy” – to najczęstsza odpowiedź mężczyzny na pytania bądź sugestie dotyczące aktualnych badań lekarskich. By doprowadzić pacjenta do specjalisty trzeba nieustających próśb, gróźb, szantażu albo ...akcji Superfacet, którą 10 sierpnia o godz. 11.00 organizuje Ośrodek Ski&Sun Świeradów Zdrój.

Na górnej stacji kolei gondolowej będzie można za darmo skonsultować się z: chirurgami, dietetykiem, internistą. Zrobić badania EKG, pulsokymetrię, zmierzyć poziom cukru, cholesterolu i ciśnienie.

Dodatkową „marchewką” dla panów będą darmowe masaże, konsultacje z trenerami biegania, prezentacja toru kartingowego i konkursy. Te zorganizuje policja, straż pożarna i leśnicy. Z użyciem wykrywacza metalu trzeba będzie odnaleźć schowany przedmiot, pokonać jak najdłuższą trasę w alko-goglach, przebrać się w strój policjanta szturmowego, trafić szyszką do celu i zwinąć węza strażackiego.

To na górze, a na dolnej stacji będzie można oddać krew, której w wakacje tak bardzo brakuje. Krwiodawcy w tym dniu przejazd koleją gondolową mają za darmo, a dodatkowo od Nadleśnictwa Świeradów otrzymają bon na sadzonkę. Rejestracja krwiodawców od godz. 10.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group