Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3101
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okręg: Sukcesy jeleniogórskiej futbolowej młodzieży

Piątek, 5 grudnia 2008, 22:11
Aktualizacja: Sobota, 6 grudnia 2008, 12:28
Autor: JEN
Bardzo dobrze spisują się młodzi piłkarze nożni naszego miasta: orliki Karkonoszy zdobyły brąz w turnieju w Bolkowie. Tuż za podium znalazły się dwa jeleniogórskie zespoły KKS trampkarzy na turnieju w Lubaniu. W tym samym mieście pierwsze dwa miejsca zajęły zespoły: KKS i Chojnika Jelenia Góra w turnieju młodzików.

Orlicy Karkonoszy znaleźli się na trzecim miejscu tuż za AKS Strzegom i Śląskiem Wrocław. W meczu Karkonoszy i Chojnika padł wynik: 1-0, a najlepszym strzelcem zawodów został Maksymilian Kasperek z Karkonoszy.

Dwie drużyny KKS na wspomnianym turnieju trampkarzy zajęły trzecie i czwarte miejsce, ale drugi zespół KKS jako jedyny pokonał zwycięzcę zawodów: Łużyce Lubań i to aż 4:0, a za najlepszego futbolistę uznano Konrada Andrzejczaka z KKS.

Jednak największy sukces odnieśli młodzicy KKS i Chojnika Jelenia Góra w zajmując pierwsze i drugie miejsce. Wcześniej oba zespoły wygrały rywalizację w eliminacyjnych grupach. hojnika Jelenia Góra, którzy zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Oba zespoły w znakomitym stylu wygrały rywalizację w swoich grupach. W finale po zaciętejj walce był remis: 1:1. w rzutach karnych lepsi byli: 2:1 futboliści KKS.

Królem strzelców został Piotr Walaszek z KKS, a najlepszym bramkarzem Marcin Tusiński z Chojnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group