Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3928
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sokolov: Sukces klubu Cieślińskiego w Czechach

Wtorek, 4 grudnia 2012, 15:24
Aktualizacja: 15:25
Autor: MDvR
Sokolov: Sukces klubu Cieślińskiego w Czechach
Fot. użyczone
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Piotra Cieślińskiego wziął udział w Międzynarodowej Lidze Kumite Shinkyokushin, która odbyła się 1 grudnia w miejscowości Sokolov w Czechach. Wyjazd okazał się pasmem sukcesów dla wychowanków sempai Piotra Cieślińskiego.

Podopieczni zdobyli dwa złote medale, które należą do Anny Półtorak i Andżeliki Soliło. Dwa srebrne krążki przypadły siostrom Ostrówkom - Julii i Karolinie. Opiekunem grupy podczas wyjazdu była Daria Świątkowska, która na co dzień jest klubowym pedagogiem. Wyjazd odbył się z prezydentem polskiej organizacji, sensei Jackiem Baranowskim i przyjaciółmi z MKS Szczawno Zdrój Karate Shinkyokushinkai. Wartym uwagi jest fakt, że w momencie kiedy nasi jeleniogórscy zawodnicy toczyli zacięte walki na macie, Piotr Cieśliński odbywał rozmowę kwalifikacyjną na studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Klub zyskał tego samego dnia międzynarodowe tytuły oraz doktoranta nauk ekonomicznych.

Życzymy kolejnych sukcesów zarówno na macie jak i na uczelni.

- Cieszy mnie fakt, że wychowuję nową generację jeleniogórskich karateków. Jeszcze w naszym mieście w tak młodym wieku karatecy nie odnosili tak spektakularnych sukcesów. Przyszedł czas, abym zszedł z maty i zajął się przekazywaniem doświadczenia, które zdobyłem. Swoje ambicję i chęć sukcesu ukierunkowałem na Klub oraz karierę naukową. Jak widać nie popełniłem błędu. Mam cichą nadzieję, że nasz wkład w rozwój i promocję Jeleniej Góry zostanie doceniony w najbliższym okresie. Potrzebujemy wsparcia, aby wspinać się coraz wyżej. Korzystając z okazji zapraszam serdecznie na naszą nową stronę internetową www.karatejeleniagora.pl - mówi Piotr Cieśliński

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
386
Tak
66%
Nie
18%
Było blisko...
16%
 
Głos ulicy
Jednym wystarczyłoby 5, a innym 10 mało
 
Miej świadomość
Diuna 2 – czy warto zobaczyć?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Aktualności
Szkolenie przy Kruszwickiej
 
Aktualności
Biegali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych
 
Piłka nożna
Skrót VIDEO z meczu Karkonoszy
 
Kultura
MuzyKuny w Kromnowie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group