Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6619
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Legnica: Sukces Jeleniogórskiego Klubu Oyama na Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska

Poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 14:01
Aktualizacja: Wtorek, 27 kwietnia 2010, 8:56
Autor: Rafał Majda/arec
W Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska Oyama karate Jeleniogórski Klub Oyama reprezentowało czterech zawodników. Ich udziałem stały się trzy złote i jeden srebrny medal.

W zawodach, które w sobotę odbyły się w Legnicy, wystartowało około 60 zawodników z 12 klubów Oyama i Kyokushin Tezuka.

Jeleniogórski Klub Oyama reprezentowała czwórka zawodników, którzy zdobyli 3 złote i jeden srebrny medal. Złoto po bardzo ładnych i efektownych walkach zdobyli seniorzy: Kasia Starzyńska w kategorii - 60 kg, Beata Bukofaj w + 60 kg i Paweł Gładysz z sekcji Lubawka w kategorii + 80 kg. Srebro wywalczył junior Krystian Ligiżyński - 70 kg. Wszyscy musieli stoczyć po 2 lub 3 walki.

Sędzią głównym zawodów był sensei Rafał Majda, 4 dan, z Jeleniogórskiego Klubu Oyama, a trenerem-opiekunem zawodników sempai Adam Kopeć z sekcji Lubawka.

Zawodnicy Jeleniogórskiego Klubu Oyama zostali wybrani do ścisłej kadry klubu z szerokiej grupy trenujących zawodników. Zabrakło w niej niestety kilku utalentowanych juniorów i seniorów, którzy leczą kontuzje lub zmagają się z nauką w szkole i na studiach.

Warto dodać, że Kasia Starzyńska wróciła do startów po ponad rocznej przerwie macierzyńskiej, a Paweł Gładysz to zawodnik sekcji Lubawka na co dzień trenujący pod okiem sempai Adama i startujący głównie w formule FC - Thai Kick Boxingu. Beata i Krystian to bardzo obiecujący młodzi zawodnicy, którzy swoją pracą pokazali, że trudy treningowe muszą przynieść efekty w postaci medali.

Kolejne starty zawodników Jeleniogórskiego Klubu Oyama już za 2 tygodnie w Wadowicach na Mistrzostwach Polski seniorów knockdown.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1401
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group