Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 2831
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukces Agnieszki Grzybek

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 1 kwietnia 2007, 0:00
Autor: Angela
Fot. Angela, Marcin Purzycki
Agnieszka Grzybek z klubu MKS Karkonosze wywalczyła złoty medal w zakończonych niedawno mistrzostwa Polski w biathlonie.

Zawody odbyły się w Jakuszycach a wystąpili w nich zawodnicy z krajowej czołówki, jak Tomasz Sikora czy Magdalena Gwizdoń.
Agnieszka Grzybek już pierwszego dnia zawodów w biegu na 15 kilometrów (cztery strzelania) wywalczyła złoto pokonując tak znane osobistości, jak Magdalena Gwizdoń, (zajęła miejsce drugie) czy Krystynę Pałkę (w tej konkurencji poza podium). Na trzecim miejscu natomiast znalazła się Kiffany Tyrała. Wśród jeleniogórzanek w pierwszej dziesiątce pojawiły się Magdalena Nykiel (7 miejsce), Izabela Daniło (9 miejsce) i Kamila Czerniak (10 miejsce). Wśród mężczyzn w biegu na 20 km najlepszy okazał się Grzegorz Bodziana. Tuż za nim był Sebastian Witek, a trzecie miejsce na podium zajął Adam Kwak. W drugim dniu mistrzostw, w konkurencji sprintu na 7,5 km kobiet, złoto wywalczyła Magdalena Gwizdoń, srebro Krystyna Pałka, natomiast brązowy medal przypadł Agnieszce Grzybek z klubu MKS Karkonosze.
Mężczyźni drugiego dnia biegali na 10km. Najlepszym zawodnikiem kolejny raz okazał się Tomasz Sikora, Krzysztof Pływaczyk był drugi, natomiast trzeci był Grzegorz Bodziana. Trzeciego dnia w biegu pościgowym na 10 km kobiet złoto odebrała Krystyna Pałka, , srebro Magdalena Gwizdoń, a brąz Paulina Bobak. Mężczyźni w biegu pościgowym na 12,5 km powtórzyli swoje miejsca z dnia poprzedniego. Po raz kolejny na pierwszym miejscu pojawił się Tomasz Sikora, na drugim Krzysztof Pływaczyk, trzecim – Grzegorz Bodziana. Na wyróżnienie zasługuje tu również Adrian Maciulewicz, który mimo swojego młodego wieku i braku doświadczenia uplasował się na miejscu szesnastym. W sztafetach kobiet (4x6 km) najlepsze były kobiety z klubu AZS Katowice, drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z MKS Karkonosze w składzie: Magdalena Nykiel, Kamila Czerniak, Izabela Daniło i Agnieszka Nykiel. Trzecie miejsce przypadło BKS Kościelisko. Wśród i mężczyzn (4x7,5 km) pierwszą trójkę stanowią kolejno: BKS Kościelisko, AZS Wrocław i Kościelisko II.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~była nauczycielka WF 1-04-2007 17:44
Gratuluje Agnieszko! Zawsze w Ciebie wierzyłam, przepowiadałam Ci kariere jak jeżdziłas ze mna w SP 13 na biegi przełajowe i zajmowałaś czołowe miejsca indywidualnie i drużynowo. Już wtedy wiedziałaś, że pracą i uporem można osiągnąć sukces /talent miałaś wrodzony/. Będę trzymać kciuki za Twoja dalszą kariere. Serdecznie Cię pozdrawiam.
~Mieszkaniec Jeleniej Góry 1-04-2007 18:49
Nic tylko pogratulować. Nauczycielce i uczennicy.
~Rocky23 2-04-2007 11:06
Kogo przedstawiaja te zdjecia?? Ktora to Grzybek??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1298
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2020 Highlander's Group